Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sem myslel, že to taky u schne ty rouby nasazené třeba 22-28.2, i tenké, třeba 4 mm a nic, jsou pořád stejné a nasštěstí se nescvrkávají, některé už se začínají probouzet a rašit o něco později sice jak podnož, ta su zvědavý, jestli pak uschnou nebo se chytí.

Mimmo

Když pupen na očku při Forkertovu způsobu začíná zvětšovat objem a případně rašit, je šance že ještě uschne, nebo se ujalo to očko? Po 2-3 týdnech. Mám dojem, že tehdy jak jsem tady někde psal o zaschlých řezných ranách oček atd, tak když jsem pak zkoušel duranciu, špendlík žlutý tak 2 týdny potom, už to bylo o něčem jiném. Výměna izolačky za klasiku rozpůlenou  PVC s větší silou úvazu a celkově pečlivějším zafačováním, bylo pakkrásně vidět jak se rosí ta folie zevnitř jemnou rosou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika