Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nevím, čím to je, ale u meruněk očkovaných Forkertem se mi skutečně nestává, že by z očka rostl jenom květ. Ačkoliv za ty pěkné meruňky na švestce by to občas stálo. Možná budou lepší rouby z mladých a řezaných stromů a mladé podnože. Ale já jsem třeba použil 10 z 12 oček na výhonu a zbytek stromu silně kvete. Omlouvám se za neznalost, ale nepoznám spolehlivě u pupenů při obvyklém odběru v srpnu nebo prosinci, který pupen bude květní. Poznám to na stromě až koncem ledna, když se květní pupeny zvětšují. Broskvoňové trojáky jsou jasné už koncem srpna (prostřední je vegetativní), ale u meruněk to tak docela neplatí. Navíc rychle dorůstají spící pupeny. Vydrolit preventivně boční pupeny nepovažuji za správné, ikdyž to má možná někdo vyzkoušené.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika