Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ďakujem Vám pán Milan za odpoveď, prekvapilo ma že Kuresia má tak hlbokú brázdu na plodoch.tie defety na brázdach plodov sa vám robia každý rok alebo ste to pozoroval tento rok prvýkrát pravda ak vám už niekedy rodila keďže má štyri roky. Ja mám s broskyňovým podpníkom tiež zlé skúsenosti, mám na Montclare Kioto zasadené na jeseň 2009,prvý rok skoro odišlo na dierkovitosť listov, po mnohopočetných postrekoch Dithanom, Baycorom,Syllitom v roku 2010 sa mi ho podarilo z dierkovitosti ozdraviť, v roku 2011 už dierkovitosť nebola, v roku 2012 na jar sa objavila asi 10 cm prasklina pod korunkou na kmeni a následne začala z nej vytekať miazga a v tomro roku na jar odišla na apoplexiu už to tu asi dvaja pisatelia spomínali že im Kioto v prvých rokoch hneď odišlo neochutnal som ani jeden plod, tento rok vyrašila nad podpníkom tak sa pokúšam zapestovať novú korunku.Zdraví Vás Jano

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika