Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tomcot je v odolnosti na mráz ze všech odrůd co tady mám nejcitlivější(pomrzly i mladé výhonky),

Na "koty" je odborník židlochovický Pavel. Existuje jich více, nejenom Tomcot, tak jestli jsou všechny tak málo odolné vůči mrazu, tak to by nebylo dobré.

Objevil jsem jeden nezmrzlý plůdek meruňky! Jmenuje se Leala

Já jsem objevil dva, ale to je zklamání. Doufal jsem ve vyšší odolnost Lealy. Ještě hůře dopadla oblíbená meruňka pana Mikeše - Lenova. Nemá nic. Neoblíbená meruňka Miloše - Bebeco má jeden, Pisana dokonce dva. Veselské marhuľky zklamaly - Veharda, Vesprima i Veselka. Malá Radka čtyři plody má, ale je velmi citlivá na šarku, i když nemůžu přesně určit na co "odešla" ta stará, jestli na šarku nebo asfixii. Nová Radka je na ZR, tak by snad k asfixii později dojít nemuselo. Tam, kde řádí šarka, bude ji mít Radka "co by dub", jen co poprvé zakvete, na to se připravte.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika