Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jsem vděčný za ty 3 teplé dny, mezi špatným počasím 15. až 19.3. a tím, které se ohlásilo dnes celodenním vytrvalým deštěm. Jak jsem totiž zjistil tak díky dešti opadávají květy u Goldrichu. Ale myslím, že i přes tuto krátkou třídenní dobu kvetení, v které mohlo díky včelám dojít k opylení, budou "v bílém koberci" pod stromem převládat opadané okvětní plátky s již opylených květů nad neopylenými celými květy. Pokud jde o ještě efektivní účinek postřiku před jeho smytí deštěm, tak je třeba se znovu obrátit na pana Vinšálka nebo Kukyho. V některém vlákně to zde bylo probíráno, ale člověk si všechno nezapamatuje. V chemické ochraně proti mrazu proškolil veřejnost už několikrát i Paľko a jistě to rád učiní znovu. Co se týče moniliózy, tak jsem si zapamatoval radu pana Vinšálka o řazení fungicidů. 1.postřik při rozkvétání se má provádět přípravky Baycor, či Talent a 2. postřik při dokvétání Horizonem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika