Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Už jsem ji našel v pomologickém atlasu, jež kdysi vycházel na pokračování v Zahrádkáři, společně s Vestar a Vesprimou. S těchto tří je chuťově nejlépe hodnocena Vesprima. Podle toho je tedy s chutí výborná hodnocena Vesprima a Veselka, s chutí velmi dobrá Veharda a s chutí dobrá Barbora, Vestar a Velbora.  Z toho Plantex má v nabídce pouze Veselku a Vehardu. Takže by byla ještě zajímavá ta Vesprima. Barbora se objevila v nabídce bývalé Jukky. Maďarskou nemohu posoudit. Zajímalo mě, jestli je opravdu chuťově totožná s VP. Před lety jsem koupil stromek s visačkou Maďarská, ale byla to nakonec nějaká úplně jiná odrůda, co kvetla později, než VP, zrála později, s menšími plody a horší chutí. Prostě tradiční záměna visaček.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika