Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Miloš mě svým přáním mít odrůdy, které postupně navazují ve zralosti jedna na druhou po celou sezónu, přiměl se tímto problémem blíže zabývat. Tak podrobně jsem to vlastně nesledoval, takže prvotně jsem jen pokrčil rameny. Vzpomínám, že jediná mně známější mezera je mezi Leskorou a některou další odrůdou. Miloš má Lejunu, Veselka tam také dobře zapadá ale Vámi zmiňovaný Orangered by zrál později. Ale Vy, pane Jano, uvádíte -8 dní před VP, ale já mám uvedeno -12 dní před VP, právě společně s Lejunou. Na -10 dnech je pak Karola a Pincot. Na -6 je pak Lerosa, Lemeda, Goldrich, Lenova a Legolda. Výborné Sundrop a Harcot, Veharda a Hargrand jsou na -2 dnech před VP. Některé další odrůdy jsem neuváděl (Kompakta -2, Lebela -2).

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika