Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Z mého hodnocení Leskory si žádné unáhlené závěry nedělejte, pane Jano. Napsal jsem jak to je, ale Vám se to stávat nemusí a můžete mít chutné Leskory každý rok a hlavně všechny plody a ne jenom některé, jak jsem o tom psal já. Radku jsme tady chválili zatím jen dva a to já a David. Pro výbornou jakost plodů se jí zbavovat kvůli šarce ani menší odolnosti květních pupenů vůči mrazu, nebudu. Pokud je plodů méně díky silnějšímu mrazu v předjaří, jsou ještě chutnější, než když jich je mnoho. A samozřejmě větší a to o dost. Co se týče jiných odrůd, tak pokud si vzpomínám, tak Miloš chválil například i Harlayne, kterou jsem do teď považoval za Jojo mezi meruňkami. Odolnost vůči šárce, ale jinak nic. Harogem byl v chuti "papírově" hodnocen lépe. Harogem i Harlayne zrají ve stejnou dobu, tedy 7 dní po VP a obě jsou to odrůdy poskytující drobnější plody.  Miloš chválil ještě Lejunu, která dobře vyplňuje prostor mezi Leskorou a pozdnějšími odrůdami. Ve stejné době by měla zrát i Veselka. Paľo více než Veselku chválil jinou veselskou odrůdu, ale už si přesně nevzpomínám jakou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika