Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, pane Wendy.
Opravdu rád vidím Váš příspěvek. Taky především pevné zdraví.
Měl jsem obavu, že jsem Vás mohl rozlobit. Současně prosím o prominutí v meruňkovém vlákně. U nás v 550-600 m/m totiž meruňky jaksi moc nejsou. Ale taky máme zahrádky!
A také jsem ateista (nemám dar víry, to je oficiální církevní definice).
Jednou jste napsal úsměvný příspěvek o Arminiovi, Teutoncích a jabloních. Vzpomínáte?
Jaké pak bylo moje pozdější překvapení, když jsem uviděl mapu Hunsko-Avarských hrinků,  která byla namalovaná v Pošoni (pro mladší Bratislava) v roce 1751 (z Bratislavy za Moravu vidí), na které je kraj Teutonců cca povodí Dyje! Tak to jsme tedy asi pak, a společně, ti Teutonci. Tedy pravda, já jen z té pramenné, a tedy zemědělsky chudší, části. Považte, ze severu Dánska na Moravské pole! Mapu přikládám (levý horní roh mapy).
A ještě přeju pěknou úrodu v novém roce a taky ostrý nůž. JG

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika