Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Petře z H., pro svou potřebu používám, to co mi vyhovuje. Nepoužívám roubovací nůžky, či kleště, protože na to množství co dělám, jsou příliš drahé, nehledě na životnost planžet a podložek. Proto je pro občasného roubovače nejvhodnější nůž, třeba od Mikovu. I podlahář - kladeč podlahových krytin má pro svou činnost ten správný nůž, přestože se dá použít jiný druh nože. Pro mne je ulamovák jen na párání lepicí pásky na balíku, neni vhodný ani pro následné párání lepenkové krabice. Prakticky je to nůž určený pro skladníka zavážeče v supermarketu. Je s ním problematické jedním řezem přefiknot motouz z jakéhokoliv materiálu. Já s tím žádný problém nemám, jen vám vysvětluji co je co a na co. Že to nevíte, není vaše chyba, ale proto se nemusíte hned ježit. Je pravda, že už toho mám dost za sebou. Jestli já jsem zapčklý dědek, tak vy jste nevychovaný nevycválaný spratek s mlíkem na bradě a bez zkušeností. Netoužím po holení břitvou a neni to nic špatného, je to životní styl. To holení mám vyzkoušeno. Mimochodem vlastním několik břitev od úzkého Pantera až po široký KAMAZ s dvojitým dutým výbrusem, jedna je dokonce s parádním leptem, kde je napsáno, komu je tato břitva určena, takže i naši předkové měli nářadí zkategorizované. Všechny byly vyrobeny před druhou válkou a jedna, na které je vidět, že je vyrobena z jiného druhu oceli a je uložena v pouzdře z lisovaného papíru s plastickým vzorem, je mnohem starší. Přesto jsem sklouzl k pohodlnosti. Holím se tím ďábelským vynálezem s pěti břity, je to rychlé, žádná příprava, pěna je v kartuši a stačí ji rozpatlat po hubě rukou a k vlastnímu holení stačí jen jedna ruka. Ale je tu ale, nelze udržet přesné linie knírku a kotlet, což s břitvou jde, jinak na to musíte mít další vybavení.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika