Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ešte by som niečo rád dodal k prvej trojke mojich nožov. Tina je veľmi drahá, stála niečo cez 60 euro aj s dopravou, mne ju kúpil syn keď pracoval v Anglicku.Bola zabalená v krabičke z tvrdého papiera, pribalená bola utierka nasiaknutá olejom Balistol na ošetrenie jednak rúčky z orechového dreva a aj kovovej časti. Tiež bola pribalená malá vzorka tohto oleja v malom sáčiku asi ako cukor ku káve. Po práci je potrebné nôž vyčistiť a podľa potreby aj namazať. Ak sa nepoužíva dlhšiu dobu je dobré ho zakonzervovať a uložiť na suché miesto pomerne rýchlo začína hrdzavieť. To je jeho snáď jediná nevýhoda oproti bežným nerezovým nožom, tamtie stačí dobre vyčistiť. Wenger aj Wictorinox sú nože švajčiarskej výroby, najprv bola firma Wenger, jej nože ja uprednostňujem, sú pre mňa kompaktnejšie, jednoduchšie, pevnejšie a zdajú sa mi aj lepšie spracované a tým pádom by mali byť aj trvanlivejšie. Oceľ lepšie drží ostrie a rezy sú rovné, je jednoduchšie rezať uhol, ktorý potrebujem. Možno je to iba môj pocit ale ja tam ten rozdiel vidím a aj preto to poradie v mojej tabuľke. Nože Wenger sa dajú kúpiť na nete za celkom prijateľnú cenu.

afer

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika