Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jsem levák, tak jsem měl před rokem 1990 docela těžké sehnat nože. No a když mi ze Švédska objednané a dodané nože (někdy okolo roku 1988) rozdali na firmě pravákům na "krájení svačin", dostal jsem tip na kováře od Sedlčan - a od té doby mám nože do ruky, roubováky očkováky malou žabku, velkou na vyřezávání čípků, podnoží nad očkem - střenku z ořechu. Nesmím je ale nechat někde, kde je vlhko. No a jak jde čas, o malé žabky jsem přišel, ale zase jsem našel nového výrobce, nožíře, který umí udělat nůž dle předlohy a umí i brousit. To už pár let sám nedělám, dříve to ženě nevadilo, že brousím u televize, teď už ano. A tak když hodně roubuji, jen nůž párkrát přejedu na kameni a to stačí. Pokud jde o brousek na nůžky, koupil jsem si ten diamantový, od Fiskars. I s celou sadou věcí k nůžkám.    

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika