Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je to sice paradox, ale chtěl bych nějak stornovat to co jsem psal o KDS. Není špatný, teď jsem v celém UH v té nejzapadlejší prodejně vyhmátl KDS, jinde jen Mikov, nic jiného neznají.

Ale je to na prd, marně jsem myslel, že dodrželi kvalitu kterou vyráběli deset let zpět, prdlajs. Jde vidět, že ceny zůstávají, kvalita se za ty roky posunuje - ale dolů.

Nechápu, který degén dokáže na roubovacím noži udělat fazetku i na spodní - ploché straně klínu. Ten nůž sice řezal, ale nedrží tak dobře přímost při řezu, musel jsem ho celé odpoledne přebrušovat, zalešťovat, teď už se dá používat vcelku obstojně. Prasečina nejvyššího kalibru. Nechce se jim složitě vybrušovat kvalitní klínovité ostří, tak se to přelízne i z druhé strany a hle, je to ostré!!!

Takže dnes ani Mikov, ani KDS.

R.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika