Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ďakujem Vám pán Paľo za výborné informácie o odrode Leskora, Vaše informácie a krásne fotky rozhodli o tom že ju na jeseň zasadím, Leskora ma zaujala najma pre skorú dobu dozrievania, jediný problém vidím s opelením, ale myslim že to sa vyrieši, suseda má nejakú neznámu skorú odrodu marhule, tak dúfam že to bude vhodný opeľovač, lebo ja už nemám pre druhú marhuľu miesto. S tými postrekmi som aj ja opatrný, striekam len na jar proti moniliovému usychaniu kvetov a výhonov, proti piliarke slivkovej a voškám a samozrejme broskyne proti kučeravitosti a chrastavitosti plodov.V žiadnom prípade by som nestriekal proti monilii na plodoch a to mám slivku Stanley ktorá je na ňu veľmi náchylná, radšej budem mať menšiu úrodu ako dva týždne pred zberom striekať. Zdraví Vás Jano zo severozápadného Slovenska, ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika