Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 96.84 (?) 
6.3.2009 19:32, zobrazeno: 187248x

Dborý den, zvažuji koupi malotraktůrku MT8-070 a rád bych uvítal jakékoliv zkušenosti s touto technikou. Můžete jej doporučit? Co poruchovost? K traktůrku bych potřeboval dokoupit rotavátor a přední lištovou sekačku. Jeké jsou zkušenosti majitelů tohoto stroje? Na co si dát při koupi pozor? Jsou k traktůrku potřeba nějaké doklady jako TP? Je potřeba řidičák?

Děkuji za reakce.

Bez názvu
Bez názvu
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 180.2 (?), 10.3.2009 8:58

Dobrý den. Tento traktůrek vlastním a obdělávám s ním půdu ve svých ovocných sadech. Mám ho poměrně v dobrém stavu, protože původní majitelé s ním asi moc nepracovali. Mám k němu ten Vámi zmíněný rotavátor, dále oboustraný pluh. Po nějakém čase jsem náhodně zakoupil nosič nářadí, který je opravdu prima. Mám na něm šípové radličky, kterými kultivuji půdu. Jako zajímavost uvedu, že stál určitě rok bez uživání v garáži, potom jsem přišel a na druhé zatažení za startování chytnul. Na větší vzdálenost jej vozím na přívěsném vozíku za autem. Jsme velmi spokojený. Mám k němu veškerou původní dokumentaci. Stanislaw:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 34.74 (?), 10.3.2009 10:25

Přeji hezký den, vlastním též tento traktůrek a jsem s ním velmi spokojený. Do lesa ideální pomocník, tahám za ním starý vozík za auto a utáhne do kopce min. tunu dřeva. Potřebuji ale poradit s hydraulikou, jak se používá, případně poslat naskenovaný návod k použití hydrauliky. Děkuji s pozdravem J.Hus. e-mail:  hukanoko@seznam.cz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 102.195 (?), 14.3.2009 21:21

Nevím jestli to je návod, ale mám k tomuto traktůrku pár stran textu s popisem a informacemi, chybí však obrázky a pár stran chybí. Jaké materiály k malotraktoru máte vy? Existuje nějaká dílenská příručka nebo originám manuál včetně obrázků? Nemol by to nědkdo prosím pověsit někan na internet.

Moje:

http://www.uloz.to/1461830/mt8-070-mini-6.pdf

Díky moc.

HONZA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 55.17 (?), 25.9.2009 20:36

dobrý den nemáte náhodou celej návod tenhle traktorek? chci opravid elektriku a chybý mi tu jedna část která vede z motoru k jednemu drátku ale nevim z jaké časti motoru to vede tak bych třeba potřeboval aspoň poradit dik za odpoved sevca.77@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 163.56 (?), 18.5.2010 13:03

Na internete je katal´g ND, od firmy ŠUPA  Slovensko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.40 (?), 13.3.2013 22:15

Seznam dilu - ja som to hladal 3 dni ale pomožem ak viem je to tam na stiahnjutie a ak sa vam to bude hodit predajna sučiastok k motoru brigge and stratton, no je to na SK

ahoj dufam že som pomohol :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 106.238 (?), 10.3.2009 18:44

Dobrý den, děkuji za informaci. Mám tento traktůrek vyhlédnutý, ve čtvrtek si bych mohl jej mohl mít už doma. Také si traktůrek pořizuji na obdělávání ovocného sadu 1,3 ha. Meziřadí mám zatravněno a chtěl bych k traktůrku koupit přední lištu na sečení trávy, lišta může být stejná jak na MF 70, ale je potřeba přední kardamový hřídel a nějaký závěs na lištu. Pod stromky bych chtěl kultivovat půdu plečkami s šípovými radličkami. Myslím že tento stroj přesně splňuje mé požadavky.
Jak vypadá váš nosič nářadí? Lze nastavovat šířku záběru? Jakou šířku má rotavátor? Je širší než traktůrek, tj. víc než 0,8 m?
Díky za reakce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 180.2 (?), 10.3.2009 20:48

Dobrý den. Nosič nářadí k tomuto traktorku je takový rám, na kterém jsou navařeny účka, do kterých se dá uchytit patřičné nářadí pomocí jen jdnoho šroubu. Používám šípové radličky, vyorávací radličku na brambory a taky ohrnovací radličky na brambory. Záběr se nedá plynule měnit, je to dáno pevně místem toho uchycení. Rotavátor je širší než traktorek, moc jej ale nepoužívám. Mám ještě oboustraný pluh, ale ten jsem nepoužil ještě nikdy. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Gargamel - (8) - 226.1 (?), 8.4.2009 19:29

Dneska jsem našel nějaké tištěné věci k MT8-070. Jedná se o manuál k MT, poté rotavátor, pak nějaké manuály k motoru Bridgis and... Samozřejmě i k vozíku, jen elektorinstalace. gargamel@email.cz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika