Zanášení svíčky MF 7O



host - 93.52 (?)
21.2.2018 16:04

Taky jsem měl ten problém. Několikrát za sekání jsem musel svíčku vyndat a očistit.

Pod víčkem karburátoru bylo těsnění - o kroužek, které bylo prasklé. Benín přetékal přes plovákovou komoru tou dírou díky vibracím. Po výměně už je to rok a nemusel jsem svíčku čistit.Taky je důležité, zda je dobře dotažený sací filtr ke vstupu do karburátoru.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 140.4 (?), 5.7.2013 8:14, zobrazeno: 6759x

Prosím o radu, při sečení a vypnutí motoru nejde nastartovat, svíčka je zaolejovaná, musí se čistit. Je problém ve směsi benzínu a oleje, nebo v neboť při přidání plynu motor dost kouří. Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 209.24 (?), 5.7.2013 8:35
Když jsme jezdili na m2t nebo mogul ts, tak nám to taky kouřilo, začali jsme použivat motul antismog a bylo po problému.Ohledně svíčky, máte asi špatný typ.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 93.52 (?), 21.2.2018 16:04

Taky jsem měl ten problém. Několikrát za sekání jsem musel svíčku vyndat a očistit.

Pod víčkem karburátoru bylo těsnění - o kroužek, které bylo prasklé. Benín přetékal přes plovákovou komoru tou dírou díky vibracím. Po výměně už je to rok a nemusel jsem svíčku čistit.Taky je důležité, zda je dobře dotažený sací filtr ke vstupu do karburátoru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 59.39 (?), 5.7.2013 8:37

Není to spíš bohatý??  Filtr v první řadě, pokud se v tom nikdo nehrabal. Pak taky plovák, neteče ti benzín, když ho nevypneš??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 217.20 (?), 5.7.2013 15:47
Filtr to má olejový, ale ještě si vzpominám, že jsme měli problém s gumovým přechodem z filtru ke karbeci, býval zmáčknutý, ale to snižovalo spíše výkon.Na m2t nám to dělalo, že po prvním chcípnutí stačilo vyměnit svíčku a ten den bylo po problému.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika