Záhradný traktor do 60000



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 9.6 (?) 
17.2.2016 20:30

Na to, aby jste dostal traktor s hydrem aspoň K46, pak musíte sáhnout po té 5092 H. Všechny ostatní uvedené vč. Wolfa a MTD používají Hydrogeara T2.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 124.161 (?), 17.2.2016 21:20
Takze nakoniec som sa rozhodol pre Wolf-garten 92.180H, cena 71000cz. Dakujem za Vaše názory a rady.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.111 (?), 17.2.2016 23:09

Nevím zda budete příspěvek ještě číst. Až vám stroj přivezou vyzkoušejte si jízdu bez sečení. Sešlápněte prudce pojezdový pedál a ten zvuk co uslyšíte musí při nezměněné poloze pedálu přestat. Jinak to znamené například málo oleje v převodovce, takže to ihned reklamujte. Je to moje zkušenost. Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.161 (?), 18.2.2016 20:16
Ďakujem za upozornenie
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.111 (?), 17.2.2016 22:37

Není pravda že WOLF používá převodovku Hydrodear, nýbrž Tuff Torg K 46, výkonější stroje silnější K 62. Nepište lži, když to nemáte ověřené!!!  Já jsem ve svém příspěvku napsal, že se vyjadřuji ke stroji se kterým mám zkušenost. K ostatním včetně STIGY se nevyjadřuji i když jsem lecos slyšel, ale nemám s tím zkušenost, tedy to nemám ověřené. Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 136.63 (?), 18.2.2016 8:14

Zdravím Petře, také není pravda, že všechny motory s olejovým filtrem mají tlakové mazání. Většina má sice olejový filtr ale mazání rozstřikem. Olejové čerpadlo tlačí olej pouze přes filtr zpět do klikové skříně. Jen nejdražší profi motory mají skutečné tlakové mazání (BS i H). Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 18.2.2016 13:46

Jsem rád, že s vyvracením fám o "tlakovém mazání" motorů nejsem sám a že přítomnost olejového filtru nutně neznamená, že je motor tlakově mazán. Tedy alespoň až na vyjímky, ale v drtivé většině motorů byť s filtrem v zahradních trakotrech nejsou tlakově mazány. Světší to o neznalosech konstrukcí motorů pisatele, protože třeba některé motory Tecumseh měli pístkové olejové čerpadlo k mazání horního ložiska kliky a filtr neměli. Už se to nejen zde táhne s tím "tlakovým mazáním" několik let a vždycky se najde někdo, kdo to přiživuje. Nevím teda jak kdo, ale já bych u motoru s tlakovým mazáním chtěl mít nad jeho funkcí nějakou kontrolu, třeba v podobě signalizace nedostatku mazacího tlaku, prostě jako u auta. Nedovedu si představit že nastartuju motor a nevím jestli motor maže. No nic, jak se zdá pořád filtr oleje ve spojení slov "tlakové mazání" slouží k oblbování neznalé části potencionálních zákazníků.

Lidi neblázněte, motor s tlakovým mazáním najdete ve strojích takové cenové hladiny, kdy si raději koupíte auto, než sekačku na trávu a pokud bude prodejce neoblomný, chtějte kontrolu nad fukčností onoho mazání. Nebo Vám by nevadilo, kdyby motor vašeho auta neměl čidlo tlaku oleje a na přístrojovce červenou kontrolku signalizující jeho poruchu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.24 (?), 18.2.2016 20:05

Zdravím, motory s tlakovým mazáním jsou vybaveny čidly tlaku oleje. (GX 6XX, Wanguard, Kohler). Dokud se po dobu startování nevytvoří tlak v mazací soustavě (otáčení motoru starterem) tak se neodblokuje zapalování. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.88 (?), 18.2.2016 21:18

Pane Stando prosím o radu jestli níže uvedený typ motoru má tlakové mazání (s technické dokumentace, kterou dodávají k traktůrku pro více typů motorů to nelze zjistit):

Typ Seco Starjet A1   102/21/P3    vzduch. filtr z přední strany motoru

rok výroby 2014,     číslo kodu motoru 03048892

Briggs Stratton 21 HP Vanguard,   ot. 2800 plus mínus 100

motor nemá ruční startovací šňůru, jen el. starter

Po nastartování zhasnou všechny červené kontrolky na displeji. Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 20.2.2016 12:08

Ano, traktorové motory BS Vanguard mají mazání plně tlakové. I tento typ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika