Výběr vysokotlakého čističe - WAPky



karbi02 - (1) - 117.59 (?) 
26.6.2018 19:43, zobrazeno: 2924x

Dobrý den,

vybírám wapku na čištění venkovní dlažby, mytí kol a běžného čištění kolem domu. Vybírám ze dvou typů. První je Karcher K 5 Full Control Home, druhý Nilfisk E 160.1-10 PADH X-TRA. Co bude lepší volba? Dík za tipy.
Zdroj: https://www.poradte.cz/zahrada-a-rostliny/9890-vyber-vysokotlakeho-cistice-wapky.html

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 223.242 (?), 26.6.2018 22:35

jít do půjčovny aq půjčit si stroj na vyzkoušení v ostrém provozu.

SfK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 3.196 (?), 27.6.2018 22:16
Mám stihl 129plus, který se podobá tomu nilfisku, nad kterým jsem taky uvažoval, karcher mě vypadl z nabídky, už nevím proč.Předtím jsem měl noname z Rakouska za 2.5tis.,používal jsem to na mytí auta 1xměsíc asi 10let a pomohl s chodníkem po povodni, funguje stále, ale ke koupi jiného modelu mě přimělo si zvýšit komfort-dvojnásobná délka hadice, o 40% vyšší tlak, navíjecí buben, podvědomě zázemí vyzkoušeného servisu a spolehlivých výrobků.Nilfisk i karcher se prodává po obchoďákách, což mě trochu znervózňuje, není tajemstvím, že za sníženou cenou, byl požadavek na sníženou kvalitu pro zachování marže.Ať koupíte cokoliv, používejte jemný předfiltr, pak to vydrží podstatně déle.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Elens - (1) - 38.3 (?), 30.7.2018 17:52

Těžko říct, jak k tobě budou prodejny vstřícné. Pokud chceš nějaké doporučení, mrkni tady na ten výběr, kde máš nějaké dobré modely nebo minimálně tipy, jak vybrat ten pravý kus. Za kvalitní wapku není potřeba utrácet hodně peněz: https://www.chytryvyber.cz/nejlepsi-vysokotlake-cistice/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika