Vega SW48SP



Stránky: 1,  2   
host - 102.170 (?) 
25.6.2017 10:25, zobrazeno: 4152x

Zdravim, potřeboval bych poradit, protože už nevím co sní. Mám sekačku Vega s pojezdem a protíká mě benzín přes trisku karburátoru. Vyměnil jsem karbec za nový a dělá to pořád.Když ji nechám stát tak benzín neprotíká, ale až když se nastartuje tak jede normálně a po chvilce začne jít do enormních obrátek, začne vylétávat benzín s karbecu a já ji teda chcípnu a benzín zažne valit přes trisku ven. Karburátor je nový jak jsem psal. Odporuje mi to všemu co znám o karbecech. Díky za případné rady a poznatky. Bob

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 133.211 (?), 25.6.2017 11:30

Bolo by dobré napísať o aký motor sa jedná, o aký druhý karburátor sa jedná a či nepociťujete zvýšené vibrácie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 102.170 (?), 25.6.2017 12:26

Nejsem až tak zběhlej, ale zvýšených obrýtkách to vibruje hodně, a motor je tam 5ti konovej a karbec to nevím podle čeho to popsat, jednoduchej obyč a plovák nejde štelovat a má uzaviratelný přívod benzínu. Opravdu nevím co je to za typ nebo tak něco. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 133.211 (?), 25.6.2017 13:17

Dôležité je čo je na motore napísané lebo neni jedno či je to briggs, honda alebo nejaká ázia a aký je karburátor - či sa jedná o lacnú náhradu alebo originálny náhradný diel. Vibrácie sú také od nova alebo začali napríklad po náraze noža do niečoho. Ja by som to takto z brucha typoval na vibrácie od ohnutého noža alebo kľuky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 102.170 (?), 25.6.2017 13:26

Motor briggs to není, budto je to honda a nebo je to něco v koprodukci, ale hlavní problém je v tom, že teče benzín přes trisku karburátoru. Dělají to oba dva karburátory které mám. Jak ten starý tak i ten nový.  

Sekačku od nova nemám, opravil jsem si ji když ji chtěli sousedi vyhodit. Seřídil a vše šlapalo jak má, ale potom mě zničeho nic začala se přechlastávat a téct benzín s karbecu přes trisku. Tak jsem si řek, že ten karbec je stejně starej a sitič je v háji tak koupím novej a tak jsem udělal ale protíkání benzínu je pořád. 

Vibrace jsou pouze když motor jde do hodně vysokých obrátek. Pokud se točí tak jak má, tak sekačka je v klidu a nevibruje. Nedelala to po opravě když jsem ji dával dokupy. 

Leda, že bych přiložil foto motoru a karbecu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 35.66 (?), 25.6.2017 18:44
Foto napoví nejspíše více, tipuju to na motor byVega z čínské produkce, b&s nebo hondu mají namontován v daleké menšině, spíše jen tak do počtu.Ta vega mi připomínala Alko, kdoví jestli za ni nestojí, ale i Alko má dávno motory z Číny byAlko.Soused ví, proč ji vyhodil, ty se neopravujou, ty se vyhazujou.Tak nebo tak, když benzín protéká karbecem, stále by jsem viděl chybu v něm.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 166.96 (?), 25.6.2017 20:50

Pokud máte možnost vyčistěte karburátor v ultrazvuku, taky ještě propláchněte nádrž a celé palivové vedení. Můžou v ní být nečistoty, které se dostanou do karburátoru a pak je problém. Jinak Vega je čistokrevná Čína.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.170 (?), 25.6.2017 21:45

Karburátor je fungl nový, starý jsem projel ultrazvukem a stejně to dělá. Jinak přikládám foto karbecu. Palivová soustava je redy. Vyčištěna, propláchnuta. Když do karbecu fouknu tak plovák nenadzvednu, ale přesto benzín teče a teče.  Je to anomálie. No jo tak asi novej karbec vytáhnu a skončí ve šrotě.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.38 (?), 26.6.2017 13:25

Najednou vysoké otáčky mohou mít souvislost s regulátorem otáček - jestli se zasekává???

S tím benzínem - nemůže to být příliš těsné víčko nádrže, které tlačí po zahřátí benzín do karbecu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.211 (?), 26.6.2017 14:40

Je tu niekoľko možností:

1.Netesní ihla karburátora

2.Vibrácie sú také veľké že plavák nútia otvárať ihlu /nevyvážený alebo ohnutý nôž, poškodený držiak noža, ohnutý kľukový hriadeľ alebo kombinácia čohokoľvek.

3.Nejaký problém z motorom. a pľuje von benzín.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika