Vari - nevrací se startovací šňůra



Stránky: 1,  2   
host - 59.70 (?) 
12.3.2016 5:19, zobrazeno: 19211x

Dobrý den, při startování mi zůstala viset šňůra, když jsem startovací navíječ sundal, nenašel jsem žádné navíjecí pero akorát malou pružinku pod šroubem.Může zde někdo vysvětlit jak funguje zpětné natažení šňůry? Nebo alespoň dát odkaz.Diskuze jsou tu obsáhlé a nestíhám pročíst všechny.

Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 234.8 (?), 12.3.2016 11:42
Jak to funguje nevím. Nejrychlejším způsobem odstraněí závady, je koupě nového Vari.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.107 (?), 12.3.2016 14:26

Bez urážky - pokud jste po sundání startování nenašel skrutnou pružinu a nepochopil ak to celé funguje, doporučuju orátit se na servis. Taky není jasné o jaký motor jde, tedy typ motoru, provedení motoru, už nevím jak to popsat, protože na některý už nový celý díl není dostupný, je třeba improvizovat a je třeba zas vědět, co, kam a proč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.70 (?), 12.3.2016 16:57

Do urážení mám daleko, každý nějak poznává-cokoliv... jedná se o motor DMJ 315

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.21 (?), 12.3.2016 16:08

Jako odkaz by vám mohly stačit hromady obrázků z Googlu po zadání např. startér vari. Je tam mj. i popis dílů např. startéru Jikov Vari.Asi byste měl i zapátrat, proč vám zůstala šňůra viset, nejspíš to bude prasklá pásková pružina nebo jen její uchycení. Když nefunguje, nestáhne vám šňůru zpět.  Popisovat, jak to funguje, tady, hmm na to asi nemám, i když už jsem stejný problém se šňůrou měl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.21 (?), 12.3.2016 17:29

Co všechno se nedá sehnat. Na stránkách vari přejdete na sekci archiv a zde si můžete stáhnout návod na používání na váš motor. V něm je i seznam dílů s očíslováním a na str. 36 i schéma jednotlivých dílů startéru. Tak to už vám snad bude stačit, abyste zjistil, v čem je zakopaný pes.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.107 (?), 12.3.2016 19:53
A nemá DMJ 315 s plechovou nádrží jiné startování než to s plastovou nádrží?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 59.70 (?), 14.3.2016 14:55

Bylo to v servisu a zapomněli tam to pero dát, no a když to člověk vidí prvně, tak vloží dotaz.Jinak všem dík..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 181.162 (?), 14.3.2016 17:09

To snad ne!! Jak je to možné, když prý máme servisy na vynikající úrovni??!! Když tu někdo popíše demontáž kotouče spojky, jen pomocí dvou sikovek a kladiva, bez stahováku, tak se řada diskutujících, málem po..., že to neni možné. Nevymyslel jste si to náhodou? Kompenzovali vám něčím svoji ledabylost? Omluvili se vám aspoň?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 53.216 (?), 14.3.2016 19:33
V servisech pracují jenom lidé a mohou udělat chybu a mají na ni právo. Takové výkřiky jsou často obrana proti vlastní neschopnosti. Pružinu tam nezapoměl dát se snahou poškodit zákazníka, jelikož by věděl, že on hned zjistí, že se lanko nevrací.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika