Křovinořez fieldmann - už si nevím rady



bimba35 - (1) - 142.16 (?) 
4.5.2020 16:10, zobrazeno: 2313x

Dobrý den mám křovinořez fieldmann 3003-b. A mám nasledujicí problem pumpička na vstřik paliva pro studený start nefunguje a když se mi podaří nastartovat tak na volnoběch nejede ale na plný plyn je to OK.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 112.239 (?), 10.6.2020 21:55
Dobrý deň. Prvá pomoc je taka, ze treba ísť tam, kde ste to kúpili.Zo zákona je 2 roky ZÁRUKA.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 148.10 (?), 11.6.2020 13:02

A co vám nefunguje, pumpička nejde stlačit nebo jde ale nejde tam palivo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 153.50 (?), 14.6.2020 8:08

Nefunguje ten primer od začátku nebo až od určité doby? Pokud to nechceš dát někde do opravy a nemá ti kdo pomoct, tak opatrně odmontuj primer, případně opatrně rozeber karburátor (na webu můžeš dohledat co tě tam čeká např.  na youtube), samozřejmě se podívej na celou trasu paliva od filtru v nádržce přes hadičky. Zkus jako první povolit uzávěr nádrže a mačkat primer.  Dáváš při startování páčku na vzduchovém filtru do správné polohy (sytič, omezení přívodu vzduchu) a na rukojeti přepínač do polohy startu (plný plyn, klapka karburátoru v koncové poloze)?To, že nejede na volnoběh může být problémem karburátoru, jeho seřízení, případně i paliva, dáváš olej jaký máš, dáváš stalilizátor paliva?  Pokud to máš v záruce, tak se v tom nešťárej...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika