Terra - Jikov - jaké množství oleje ve vzduchovém filtru?



host - 120.170 (?) 
8.7.2012 10:05, zobrazeno: 13715x

Čus trávníkáři, prosím o radu jaké množství oleje do olejového vzduchového filtru. Nikde po netu to nemohu vygooglovat ani v manuálu jsem na to nenatrefil. Nikde žádný olejoznak. Nerad bych to zadřel! Rozhodl jsem se udělat údržbu na stroji který pojem slova údržba nezná. Třicet let to seče zahradu o 4000m'2 a když mě to předevčírem začlo z přehřátí chcípat tak mě majitel řekl že je to svíčkou :-), dříve to vodilo lištu ted je na tom buben od Dakru. Karburace je celkově asi hodně zanešená a přístup k šroubům upevněných na přírubě u válce nelehký. Včera jsem z trysky vytáhl nějaký vlas či co tak se to rozjelo ale chce to tu údržbu. Pro demontáž karburace to musím odstrojit? Sundat vršek a motor obrátit? Se mi tento postup moc nezdá. Přes zimu přemýšlím o kroužcích. Kde se dají koupit? Výbrus tomu určitě nikdo nedal! Jinak spolehliví nenáročný pracant. Díky za infa.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 191.186 (?), 8.7.2012 10:39 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 102.205 (?), 1.5.2018 9:34

Na stránke výrobcu sa uvádza:

"Demontujte vzduchový filtr, vyčistěte vložku tohoto filtru."

"Vyměňte olej ve filtru..(max. výška olejové náplně ve filtru je 5 mm)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 131.141 (?), 2.1.2022 18:36
A aký olej tam má isť?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.142 (?), 2.1.2022 19:27

Jakýkoliv motorový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika