Teplá sekačka nejde nastartovat



host - 188.47 (?) 
2.5.2018 21:30, zobrazeno: 16568x

Dobrý den vespolek. Mám sekačku Hecht 541 sk. Studená jde nastartovat na 2. zatáhnutí ale teplá nejde nastartovat. Musím počkat asi 1/2 hodiny a s obtížema nastartuji. Kde je probém?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 243.172 (?), 2.5.2018 22:10

Pokuste se ji nastartovat se sytičem, případně nacepujte dudlíkem.

Pokud chytne, tak máte špatný benzín.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 188.47 (?), 3.5.2018 18:36

Vše vyzkoušeno, benzín vždy čerstvě natankován u pumpy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 185.138 (?), 3.5.2018 21:36

Mně tohle dělala u B+S membrána karburátoru. U téměř nového...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 155.38 (?), 4.5.2018 8:30

Pokud jste nezkoušel - natankujte na jiné pumpě, nejlépe značkový vysokooktanový benzín. Můj HECHT 5484 SX na čerstvou 95 nechtěl teplý bez sytiče startovat. Nakonec jsem přišel na to, že ač byl benzín čerstvý (tankován týž den), tak to byl šmejd. Náhodou jsem zaslechl něčí rozhovor o nekvalitní várce benzínu na dané pumpě.

Po načerpání benzínu jinde starty teplého motoru na první zatáhnutí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 188.47 (?), 4.5.2018 18:22

Zkusím natankovat benzín jinde. Jinak tankuju v Tesku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 102.162 (?), 6.5.2018 7:36

Tieto problémy mali motory BS 650, u kosačiek TORO. Jediné čo trošku pomohlo bolo vymenenie fajky k sviečke. Predtým bola plechová potom som dal čisto gumovú. Samozrejme v Moutfielde povymienali u novej kosačky filter, sviečku,a všetko predražene zaplatiť, veď je záruka 7 rokov. A porucha stále pretrvávala, presne z tou istou chybou, ako kosačka sa zohriala, išl ste vysypať kôš a už sa nedala naštartovať. O pár domov vedla mal sused takú istú novú kosačku, a rovnaký problém. Potom som hladal na forach, až som narazil na informáciu že to spôsobuje plechová fajka sviečky u BS 650, a tú treba vymeniť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 248.233 (?), 6.5.2018 9:50

Vyšroubujte svíčku a dejte sem fotku elektrod i neočištěného porcelánu. Podle toho, jaké jsou úsady na svíčce se dá identifikovat problém.

Někdy je to o tom, že při kompletaci stroje dají svíčku doporučenou výrobcem motoru pro zimní provoz nebo botka má jiné charakteristiky odvodu tepla a nebo je problém v poměru míchání paliva. Někdy stačí vzít měrku a správně nastavit distasnci mezi elektrodami. Jindy je potřeba svíčka od renomovanějšího výrobce (např. Bosch) aby její parametry odpovídaly přesně tomu jejímu typovému označení.

SfK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika