Subaru vs Briggs & Stratton



host - 36.36 (?)
23.8.2019 22:04

Podle mě je to jedno. Bral bych to, co má blíž servis a lepší přístup v servisu. Subaru je u nás dost exotický. Pak bych spíš hodně řešil výrobce samotné sekačky. Předpokládám, že s tím nebudete sekat dnes a denně nekonečné lány. Obě značky jsou kvalitní, není to čínský šejd. Jinak zkušenost mám s tím 675 exi. Startuje v pohodě, sebral 25 cm vysoký hustý plevel a ani se nezadýchal. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 8.138 (?), 19.8.2019 11:19, zobrazeno: 2604x

Dobrý den,

hledám vhodnou sekačku a mimo jiné mě u ní zajímá motor. Procházel jsem výrobce samotných sekaček jako je AL-KO, Dolmar, Stiga a Ryobi a tak nějak vykrystalizovalo, že ideálem bude asi sekačka s Briggs & Stratton 675 EXi. Náhodou jsem ale v případě Ryobi zjistil, že používá motor Subaru, konkrétně EA190V. Mám doma křoviňák Makita a ten má taky motor Subaru a jsem s ním spokojený. Lehce naskočí, tichý, relativně silný, zatím zcela bez poruchy,... Ten B&S má hodně videí na youtube a bylo vidět, jak jen lehkým tahem hned naskočil a zároveň byl příjemně tichý. Máte někdo zkušenost a nebo radu, který bude lepší?

Předem díky za odpověď. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.36 (?), 23.8.2019 22:04

Podle mě je to jedno. Bral bych to, co má blíž servis a lepší přístup v servisu. Subaru je u nás dost exotický. Pak bych spíš hodně řešil výrobce samotné sekačky. Předpokládám, že s tím nebudete sekat dnes a denně nekonečné lány. Obě značky jsou kvalitní, není to čínský šejd. Jinak zkušenost mám s tím 675 exi. Startuje v pohodě, sebral 25 cm vysoký hustý plevel a ani se nezadýchal. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 68.108 (?), 28.8.2019 19:45

Ta vaše Makita je vlastně stejná sekačka jakou mám já - Dolmar MS4300.4U jen v zelené barvě :-) Jelikož jsem byl zvědavý, tak jsem koukl, jak se to má s tím motorem EA190V. Zajímavá hračka, rozvody OHC, krásných 189 cc. Motor je nabízen i jako Yamaha MA190. Jenže u nás ten motor nabízí jedině Ryobi a nebo hodně drahý John Deere. Což je asi dost problém kvůli servisu. Za mě 675 EXi a nebo Honda GCVx170.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika