Studený Briggs & Stratton 500 series nestartuje



HonzaH - (1) - 118.24 (?) 
2.10.2017 7:13, zobrazeno: 7299x

Sekačka AL-Ko s Briggs & Stratton 500 series za studena nestartuje.Když se napumpuje benzín a nechá stát, tak za cca půl hodiny pak již při opětovném startování chytne.Známá bohužel nechávala benzín i přes zimu, je správná moje domněnka že bude cosi ucpaného v karburátoru?

(svíčku, vzduchový filtr, membránu v karburátoru ji jakýsi neznačkový servis vyměnil, ale problém se startováním přetrvává).

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
jariel231 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (206) - 146.203 (?), 2.10.2017 21:42

Podobné problémy jsem měl i já s Briggs & Stratton. Rozměrově tam pasuje svíčka z motorové pily a tak jsem ji používal. Nartartovat studený motor trvalo hodně času a nervů.Pomohl mi až prodejce zahradní techniky. Doporučil mi "čtyřtaktní svíčku". Na můj dotaz, že takovou neznám, mi ji prodal. Od té doby motor startuje jako nový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 95.140 (?), 27.9.2022 15:32

U této sekačky když měním chod želva - zajíc je tato funkce bez odezvy. Pomohlo by vyčištění karburátoru? Mám také potíže se studeným startem. Zkusím vyměnit svíčku. Jak je složité vyměnit startovací šňůru,


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 214.246 (?), 28.9.2022 18:29

Možná by pomohlo dat si tu práci a zjistit kam to lanko (struna) želva -zajíc vede a co tam na konci ovládá. 
Motor při prvním startu připravím tak, že 5x prudce zmacknu gumový balónek. Když sundam filtr, musím vidět jak stříka palivo do karburatoru.Někdo to pomalu macka a rychle poušti.Tedy obráceně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 95.140 (?), 29.9.2022 16:51

Jak píšete, 5x zmáčknu... Doposavad jsem tak činil a sekačka startovala. Sekačku jsem dostal loni bez informací, ani návodu. Kouřila, vypral jsem filtr a v pohodě sekal. Přepínání želva - zajíc, ale nefungovalo, používal jsem snad běh na zajíc. V současné době špatně startuje - vyměním svíčku za novou a chystám se na oddeklování sekačky a revizi karburátoru.Šňůra je trochu roztřepená, chtěl bych ji také vyměnit. Uvidím co je pod krytem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika