Stihl vyžínací hlava



jikok - (48) - 30.234 (?) 
23.7.2019 5:27, zobrazeno: 1943x

Byl jsem koupit novou vyžínací hlavu ke křovinořeztu. Nabízeli mi novou s takovýma zasunovacíma pilčičkama.  48 náhradních kousků za bratru 220 kč. Máte s tím někdo zkušenost? Nebo dáváte přednost struně?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 95.50 (?), 23.7.2019 11:16

Mam zkusenost jen s žací hlavou BR3 pro benzínový křovinořez MOS145 Zipper. Velmi vhodny pro stroje pod 1kW. Seka i vysokou travu, je lehky jde rychle do otacek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 27.252 (?), 24.7.2019 0:59
Mám zkušenost snad se všemi strunami, tento typ vyžaduje speciální hlavu, kde se prostrkuje skrz, kousek musí koukat, aby ji bylo za co vytáhnout, někdy pomůžou jen malé špičaté kleště.Neláme se, netřepí se, zvládne i 5cm stonek bodláku odhoblovat, což kterákoliv jiná by ulítla nebo se spekla.Naproti tomu se mi neodvědčila na měkké dlouhá stébla podél potoků, kdy se mají snahu díky menšímu průměru hlavy namotávat, zkusím to konzultovat se servisem, jestli by nebylo vhodné dát vodící podložku.Na dosekávání není ideál, spíše na plošné sečení.Struny jdou nacvakat i z návinu od Oregonu, tuším délka 26?cm, dle origoš struny.Při pravidelném vyžínání bez několika měsíčních dlouhých stébel dost dobrá práce i investice.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 27.252 (?), 24.7.2019 1:41
Bavíme se i hlavě Duro-cut 2 nebo 4 vývody?Mám ji od Oregonu, ale co ji má v nabídce stihl asi ji koupím u stihlu, možná mají vyřešeno to namotávání stébel pod hlavu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika