Startování křovinořezu OM 725T



host - 144.109 (?) 
27.6.2018 18:37, zobrazeno: 2531x

Dobrý den, u křovinořezu OM 725T se mi porouchalo startování.Koupil jsem tedy startér úplný, startovací západku a pružinu západky - v ní je ten problém.Nedokážu správně nasadit tu pružinu, aby to startovalo, je na to asi nějaký fígl. Budu rád, pokud mi někdo poradí. Křovinořez jinak stále funguje dobře.  Předem děkuji.    Tomáš

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 144.109 (?), 5.7.2018 19:10

Dobrý den, s napětím jsem očekával od někoho radu, ale nedočkal jsem se jí. Dnes jsem záležitost konečně úspěšně vyřešil a tak to zde popíšu. Třeba to nějakému kutilovi pomůže - odnést křovinořez do servisu umí každý, že? Předpokládal jsem, že horní konec pružiny musí být nějak fixován, ale to byla mylná úvaha. Pružina se nasadí na startovací západku, dole tlačí západku do prava a nahoře není nijak fixována a volně se opírá o stěnu misky unašeče. Nastartoval jsem-velká sláva, ale jak to tak v životě bývá, trvala jen chvíli. Znova tahám za šňůru a jde to naprázdno. Nebylo to však západkou, ta fungovala, ale nějak se uvolnila miska unašeče. Z výroby byla matice trochu něčím zakápnutá a nějak se to uvolnilo. Nevěděl jsem co s tím. Vyšrouboval jsem svíčku, do válce jsem strčil šroubovák a matici zkusil jemně dotáhnout. Pochyboval jsem, že by ta miska byla upevněna jenom maticí, ale asi ano. Křovinořez opět funguje i přes své stáří.    Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika