Snehová freza TORO - kape benzín



slamos1 - (20) - 230.16 (?) 
5.1.2019 17:51, zobrazeno: 2534x

Zdravím chlapi a prosím o pomoc, vlastním krátce snehovou 4 taktní frezu TORO. Freza dva roky nejela, je takřka nepoužitá, dnes jsem nalil benzín, nastartoval a cca hodinu odklizel sníh, pote jsem ji zaparkoval v garaži ale bohužel jsem zjistil že z ní kape benzín, nemohu na to přijit, prosím, poradte. dekuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 19.98 (?), 5.1.2019 20:54

Je možné, že nemá vůbec palivový uzavíratelný kohout na přívodu paliva od nádrže ke karburátoru. Za ty roky nečinnosti mohlo ledacos zpuchřet a benzín se tlačí do karburátoru který netěsní, nebo v něm přívod paliva neuzavírá plováková jehla...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
slamos1 - (20) - 230.16 (?), 5.1.2019 21:21

Tomu rozumím ale ta mašina normálne na zatáhnutí chytne a pracuje perfektně, dnes byl extréme mokrý sníh a vubec to nekolísalo, nezhasínalo, jen po vypnutí motoru jsem cítil benzín, tak jsem dal pod stroj karton a asi po 3 minutach tam byla první kapka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 230.16 (?), 7.1.2019 20:01

Zdravím, včera jsem odhalil závadu benzínu, bylo to zteřelé tesnení pod víkem plovákové komory a tak jsem dnes vyrazil s karburatorem v ruce do prodejny všem známé pro nové, a ouha, nemel jsem sebou výrobní číslo ani přesné označení, karburátor nestačil, no po delší rozmluve se hoch vynutil a na počítači to našel, když ten stroj prodávaji a ouha, druhý problem, pouze objednat a opravná sada stojí 613kč, podotýkám že jsem potřeboval tenký Okroužek o prumeru cca 5cm, udelalo se mi špatne a vypotácel se z prodejny.Asi 300m odsud jsem vešel do klasického kovomatu a tam mi prodavač po 10 minutách přehrabováni kroužek našel a za 24kč jsem mazal domu a freza už frči, podotýkám že jsem na netu našel origo karbec Tekumsceh za 550kč+poštovné, tot muj zážitek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 182.177 (?), 8.1.2019 9:44

Pokud ten kroužek je na vodu tak není odolný ropným produktům a bude z něj za chvilku bláto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika