Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE



Stránky: 1,  2   
host - 0.29 (?) 
9.8.2007 11:12, zobrazeno: 23279x

Zdravím, chci si koupit jednu z těchto sekaček. Vyplatí se připlatit za 536? Zajímá mě jestli lze u 465 SDE měnit rychlost pojezdu - vím, že píší že je jednorychlostní, ale u některých typů i tak lze rychlost změnit - variátor. Má s nimi někdo zkušenost?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 11.242 (?), 10.8.2007 22:02
Já preferuji kvalitu a sekačky IZY jsou pro mě špička.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.29 (?), 17.8.2007 11:09

No jo no, tak tyhle sekačky asi nikdo nemá... škoda.

Co takhle křovinořez Honda UMK 435 E UEET? O tom taky uvažuji. Nějaké zkušenosti by třeba někdo neměl?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
hammond - (1), 2.9.2007 14:18
Vlastním sekačku HONDA HRG 465 C2 SDE s mulč. sadou. Myslím, že je to vynikající výrobek. O podrobnosti a své zkušenosti se rád podělím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 2.9.2007 15:27
Shodou okolností jsem si ji zvolil též. Plná spokojenost, jsem rovněž zastáncem užších sekaček pro lepší manévrovatelnost. Při sečení vzrostlejšího trávníku s mulčovací vložkou by přesto motoru slušel vyšší výkon.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 11.104 (?), 2.9.2007 17:45
Vážený pane Vysloužile, jelikož se předpokládá, že se mulčuje max. jedna třetina délky stébla, aby to mělo ten správný efekt a nezůstával za sekačkou "špenát", je výkon i vašeho motoru Honda na toto mulčování dostatečný.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 2.9.2007 22:44
Já jsem uvedl, že jsem se sekačkou spokojen. Vy ji však hájíte tak, jako byste je spíš prodával, než koupil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 5.251 (?), 29.4.2018 15:34

Pokud by jste vedel a chtel poradit tak take vlastnim onu sekacku ale mam problem s chodem motoru... kolisaji mi otacky, uz jsem zkusil vse i ultrazvuk na karburator a stale nic, mozna je to trochu lepsi ale zadna slava... za isy startem funguje dobre ale pri nizsich otackach kolisa... uz nevim co by to mohlo byt... zdravim. JH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 127.6 (?), 24.1.2011 18:59

UMK 435 UEET je vyborny krovinorez. Ani s koprivami, ostruzinami a podobnym hozevnatym naletem neni problem. Do prumeru asi 3cmjim pohodlne i probiram doubky a svetstky. Doporucuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 102.162 (?), 30.4.2018 16:33

Vlastním pár mesiacov Honda HRG 536 C8VY, no kosil som snou asi 5 raz.

Zatial jedna obrovská spokojnosť a radosť, je to prvá kosačka ktorá mi dokáže nabiť kôš úplne doplna. Dnes som kosil trávu asi 10 cm, hustú a mokrú ešte naspodku, po doobednajšom dáždiku. Bez problémov, pojazdom som znížil rýchlosť a kosačka to hravo zvládla.Stará kosačka TORO by nabila štvrť koša a upchal by sa tradične otvor. Honda ide naozaj fantasticky, a to som sa bál že nemá 190 cc, ale iba 160.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika