sekačka Toro 55 cm s mulčováním a její ucpávání



host - 45.6 (?)
20.4.2009 18:19

no musíš z tou sekačkou sekat jeděině v tý Americe

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 29.6 (?), 13.2.2009 13:10

Problém může být v nastavení otáček a nebo v ucpaném koši, nedá se na nich měnit jiný typ nože.Každopádně je to velice dobrá značka, která má spoustu předností, jako je pojezd ADS, boční odhoz,...

S pozdravem odborníci..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jani - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (116) - 189.116 (?), 13.2.2009 19:45

Veru treba nastavit otáčky, najlepsie je ohýbat pliešky na pružinách až do vtedy kým kosačka nevzlietne a neusáli sa asi tak meter nad zemou.

 Ale vážne najčastejšie sa mi stáva že sa kosačka upcháva tým že nôž je nabrúsený na príliš "ostro",pokiaľ ho prebrúsim na uhol ostria cca.45° tak je z väčša potom pokoj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.151 (?), 13.2.2009 20:39

Máte malé otáčky nebo obráceně namontovaný nůž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 85.1 (?), 11.3.2009 12:09

U téhle sekačky asi nepomůže nic, na mokrou nebo vyšší trávu není dělaná, má malý vhazovací otvor a jiný nůž s lopatkami nejde sehnat.Už jsem jí několikrát málem vzteky roztřískal.Na doma jsem si koupil starší XA 55 MBS a maximální spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.143 (?), 16.8.2010 19:28

Tak chytřejší odpověď tu snad nemohla padnout, ta sekačka co se týče kosení mokré a vyšší trávy se opravdu výrobci moc nepovedla, ten otvor pro výhoz trávy do koše je opravdu malý!!.Úhel nabroušení nože má nepodstatný vliv. Tuto skutečnost by seriózní prodejce měl uvádět!!! Sám s tím bojuji již třetí sezónu, a někdy je o opravdu o nervy!!!  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 16.167 (?), 30.3.2009 10:30

Děkuji všem za rady do dnešního dne... a mohu Vám jen NEDOPORUČIT tento typ sekačky s mulčovacím nožem... motoricky je však dobrá...

Včera jsem opět začal sekat... teda nejprve jsem "vertikulátoroval :-))" a pak jsem chtěl jen sesbírat onu suchou trávu a výsledek... K PLÁČI... Zde musím říci, že jsem v loni vyměnil nůž mulčovací za nůž s lopatkami (po úpravě jde namontovat) zlobil jsem se s tím stejně každé sekání... nastavil jsem i větší otáčky, ale stejně to je k ničemu... již zde zmiňováný náběh - vhoz do koše je tragický, takže zase odkrývám kryt, šahám rukou do koše abych uvolnil ucpaný otvor a mohl koš tak naplnit alespoň do poloviny...

...a přitom smutně koukám přes plot na souseda, jak hezky běhá s plným košem (ikdyž ho má zase problém vysypat, jak jej má nacpaný :-)) - co bych za to dal) ale hlavně má krásný "čistý" trávníček, bez zbytků posekané (dnes suché) trávy

Tak mě tak napadá nechce někdo koupit sekačku... jako dárek nepříteli... prodám levně :-)))

Hezký den a ještě hezčí trávník přeji všem zúčastněným...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 59.190 (?), 12.5.2009 21:50

Nechapu, kde je problem. Jsem vlastnikem tohoto typu uz pet let a kos mi nahaze pekne plny, avsak trava musi byt opravdu sussi. Pokud vyjedu nekdy po ranu, kdy je trava skropena ranni rosou, zaroven je vyssi trava, tak pak opravdu spatne haze a lepi se.Nuz mam stale originalni, takze nic nemenim. Ja sem s ni velmi spokojeny. Zkuste jeste pripadne zvysit pojezd o stupinek vyse, nez sekate.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 64.50 (?), 21.9.2010 14:27
měl bych taky jen drobnou radu - místo ruky tam strkejte klacek nebo násadku ať vám ji ten nůž neohlodá, jinak se s tím nedá nic dělat - některé sekačky jsou prostě zmetky které nefungují ale reklamovat se většinou nedaji :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.6 (?), 20.4.2009 18:19

no musíš z tou sekačkou sekat jeděině v tý Americe

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 201.84 (?), 4.7.2016 9:18

Precetl jsem si vlakno a uz je mi jasne proc se cele roky trapime... :( 
Nicmene prave nam tato sekacka asi doslouzila a tak bych se rad zeptal na doporuceni vhodne "vychytane" a osvedcene nahrady (zhruba stejne parametry a cena)... Mnohokrat dekuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika