Sekačka Husqvarna R 53 SV



Stránky: 1,  2   
host - 144.1 (?) 
2.5.2009 21:14, zobrazeno: 31982x

Mám v plánu koupit tuto sekačku, máte někdo s ní nějaké zkušenosti?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 79.138 (?), 3.5.2009 10:13

Neúčinný pohon přední nápravy po naplnění koše nebo za vlhka, poruchový variátor, vylamování středu zadních velkých kol.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.1 (?), 3.5.2009 10:35

Tomu se mi snad nechce ani věřit, že by husgvarna vyrobila takovej smejd?!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 3.83 (?), 3.5.2009 11:17

Tak tomu tedy radši rozhodně chtějte věřit. Pokud tedy nemáte v úmyslu zbytečně vyhazovat peníze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 144.1 (?), 4.5.2009 15:23

Mě se na ní líbí ta velka kola-dobrá manévrovatelnost.a silný motor Honda.  A jakou jinou? Přemýšlím ještě o Husgvarna R 152 SVH - 14150,-

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 191.4 (?), 7.5.2009 20:16

Tuto sekačku mám už třetím rokem a nejsou s ní žádné výše uvedené problémy.Nechápu jak někdo může vylomit ty kola, musí s ní sekat jako prase.Používají ji i profesionálové, tak myslim, že něco vydrží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 144.1 (?), 15.5.2009 22:20

Plní vám dobře koš? A co ten přední náhon, táhne dobře?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.173 (?), 17.5.2009 1:47

Já ji mám taky třetím rokem a problémy ani s kolama ani s variátorem jsem neměl. Nic takovýho. Co se týče toho předního pohonu, řekl bych, že to je výhoda i nevýhoda. Předesílám, že s ní sekám dvě zahrady, obě hodně členitý, jedna je hodně svažitá s terasami. Takže napřed ta nevýhoda: ano, do kopce přenos síly poháněných předních kol není ideální, kola prokluzujou. Ale pořád zbývá dost na to, aby při výjezdu do kopce nebyl problém, možná jede pomaleji. Naplnění koše na to nemá vliv, míra prokluzu je přibližně pořád stejná = snesitelná. A teď, proč je to zároveň i výhoda: protože při práci v členitým terénu (objíždění kdečeho, změny směru) se s ní dobře manipuluje na těch velkých kolech, aniž by člověk musel myslet na to, jestli zrovna přidává plyn nebo ne. Prostě občas otáčíte, i když se vám přední kola ještě točí ve vzduchu, na to při rychlé práci nehledíte. Nedovedu si představit, jak bych musel furt mačkat a pouštět rukojeť pojezdu ve svých podmínkách. Podotýkám, že popsaná nevýhoda prokluzování platí pro svahy. Na rovině nic neprokluzuje. Já si ji koupil kvůli motoru Honda (povolený sklon 30stupňů, neoficiálně prý snese krátkodobě i víc. Husqvarna mě přišla na 18tis. a pak jsem sekačku naprosto stejného designu a se stejným motorem viděl v Baumaxu za 14tis., akorát že "neznačkovou". (Bůhví, jak to s tou značkou Husqvarna je, nedělám si iluze.) Tak ještě mrkněte tam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.173 (?), 17.5.2009 1:56

*..."jak bych musel furt mačkat a pouštět rukojeť pojezdu" = kdyby měla zadní (neprokluzující) náhon

jinak ještě, v servisu mi radili, že do prudšího svahu se má jezdit "čumákem do svahu" (nikoli po vrstevnici), poněvadž skříň, z níž se rozstřikuje olej, je vzadu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.173 (?), 17.5.2009 2:01

sorry, ještějedna oprava - nebylo to v baumaxu, ale v bauhausu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika