Postrekovac pre zenu



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 211.183 (?) 
14.4.2018 16:01, zobrazeno: 11921x

Dobry den,

viete mi niekto doporucit nieco z vlastnej skusenosti? Postrekovac som este nikdy nepouzivala.

Rozmyslala som o Sole 402 (napriklad na vinic a male stromceky)  a k nemu Solo 456/457 (ak by sa jednalo o postrek na celu zahradu napr kuprikolom). Zahradu mam do 400 m stvorcovych. Pri 456/457 je aj verzia PRO, je to nutne pre zaciatocnika, alebo staci zaklad?

Uz som rozmyslala, ci by nestacila len 402 a vzdy doliat postrek zarobeny vo vedre.???

Technicke paramatre mi nic nehovoria.

Dakujem za kazdy napad, tip aj na ine postrekovace.

Jana

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 14.4.2018 17:13

Po špatných zkušenostech s pákovými postřikovači Hecht a Marolex, jsem zakoupil akumulátorový. Dokonce dva. Jeden dražší a druhý za 1300 Kč. Oba akumulátorové. Je to docela blaho, nemuset už nic pumpovat Klidně by stačil i ten levný akumulátorový postřikovač za 1300 Kč. Funguje perfektně, ale mám je teprve první sezónu. Těžko ale doporučit někomu takovou láci, protože životnost takového levného postřikovače může být malá. Prozatím velká spokojenost. Dokonce jsem více spokojen s tím levnějším, než s tím slavným Solem. Třeba jen dočasně. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 5.85 (?), 9.5.2018 14:18

dobry den... prezradite mi nazov Vašho vyrobku... dakujem Jozef

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 57.127 (?), 10.5.2018 7:26

ale nepisete ze by ste mali SOLO, tak s cim to porovnavate?? Za 1300 Kc to ma aku vybavu, ake trysky, aky tlak, ake predlzenia??..ked uz ste tak spokojny s Cinou...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 10.5.2018 11:12

Měl jsem aku Hecht, spokojenost trvala 2 roky. Odešlo dobíjení. Solo je někde jinde. M.j. nabídkou výbavy - např. teleskopických trubek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 149.16 (?), 10.5.2018 11:54

Teleskopické trubky carbonvé stojí za prd. Skoro osmnáct stováků, jsem již vyhodil dvakrát. Praskají podélně. Super výrobek, hodný číňana.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.232 (?), 10.5.2018 14:56

Skoro osmnáct stováků, jsem již vyhodil dvakrát. Praskají podélně.

Taky se mi to jednou stalo. Ale po víc než 10 letech provozu, přes zimu. Podezíral jsem se, že v ní zůstala voda, která zmrzla. Nicméně za tu dobu lehounká teleskopická trubka odvedla spoustu práce a ty nekřesťanské prachy si vcelku odpracovala.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 57.127 (?), 10.5.2018 18:55

cim praskaju? ja mam karbonove udice a narabam s nimi ako vo vaticke... akekolvek prudke buchnutie o tvrdy predmet by ich poskodilo, pokial vam to prasklo o pol roku tak to asi nebude tlakom kvapaliny...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 149.16 (?), 10.5.2018 19:38

Čím, nebo proč praskly nevím. Jsem na věci dost opatrný. Praskly podélně, něco jako zmetková švová trubka. Žádný náraz, žádné páčení, nikomu nepůjčuji, dělal jsem s nimi jako v bavlnce, uloženy v bezmrazém prostředí s téměř stálou teplotou 18°C. Jedna praskla po třech použitích.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 11.5.2018 8:59

Jedna praskla po třech použitích.

To je snad na reklamaci, ne? Mně se objevily praskliny po zimě, uskladněná v boudě. Zajímavé bylo, že těch podélných prasklin bylo víc, a to v obou dílech. Řešil jsem to zalaminováním a přeměnou v rigidní - nezasouvací -  trubku. Ale byla nepraktická a těžší, takže jsem beztak koupil novou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika