Postrekovac pre zenu



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
12.5.2018 13:24

Pro připomenutí:

Aku postřikovač
host - xxx.xxx.11.82 (?)
16.6.2017 22:07
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Zákony v ČR i SK jsou prakticky stejné a každý se může jednoduchým dozatem přesvědčit zda se u celní nomeklatury píše země původu. To samé se děje při vypisování Intrastatu jen je to jednodušší.

Já se trapný narodil:-))) Vy tady lžete a neodpovídáte na co jsem se ptal. Raději píšete, že už nebudete odpovídat:-))) Dva dotazy 1.který zákon nařizuje mít na krabici(obalu) zemi výroby jak tvrdíte a 2. kde vychvaluji momořádné kvality čínských výrobků označených jako Hecht. Proč asi neodpovídáte na tyto dotazy? Pan Vysloužil může napsat typ postřikovače, který měl a my si všichni můžeme zkontrolovat na stránkách Hechtu kde jsou všechny rozkresy na stroje co Hecht prodával a prodává, zda tam takový rozkres náhradních dílů je. Nebo pokud si už nepamazuje typ, může pan Vysloužil jít na stránky Hecht a nalézt tam ten postřikovač co údajně měl. Do té doby je David Copperfield. Když najde accu postřikovač Hecht prodávaný před 4 lety(mně stačí před květnem 2017) omluvím se mu a koupím mu nový accu postřikovač dle jeho výběru a značky

Že jste čekal a máte první postřikovač Hecht v ČR, to není důkaz, je to jen Váš mýtus.
  Akumulátor se dobíjí. Kontrolka přestala svítit, nenabil se. Nejsem odborník.'
   Ano, dnes se dodává teleskoopická 150cm trubka. V době, kdy jsem koupil postřikovač, nebyla. Proto jsem si přibastlil ventil od Sola, abych mohl použít jejichb teleskop. Šlo to blbě,  závit je jiný, hadička Hechtu průhledná podstatně tenší.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 11.82 (?), 11.5.2018 22:54

Já jen tvrdím, že lžete, že žádný accu postřikovač Hecht se před červnem 2017 neprodával

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.5.2018 8:56

Já jen tvrdím, že lžete, že žádný accu postřikovač Hecht se před červnem 2017 neprodával

Je to Vaše tvrzení jen plácnutím do vody nebo to můžete i nějak doložit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.82 (?), 12.5.2018 12:32

Za blba jsou tu jiní co accu postřikovač Hecht nevlastní loví informace na internetu a lžou. Od počátku: accu postřikovače nemají dobíjení, ale nabíječky tedy panu Vysloužilovi se nemohlo rozbít dobíjení. Accu postřikovače Hecht se začali prodávat v červnu 2017 vím to, protože jsem na něj 1,5 rok čekal a a mám jeden z prvních pokud nemám první který prodali. Blbosti o 50 cm trubce nechám bez komentáře, to je taky lež stačí si projít informace na internetu. To že sem někdo dá obrázky neexistujícího postřikovače z roku 2016 neznamená, že byl v prodeji a to ani 2 roky před rokem 2014 jak je odvolával pan Vysloužil ve svém příspěvku, ještě jednou se omlouvám za první komolení jména. Jak to dokázat. Proč mohu trvrdit. že je neexistující? Za prvé vlastním první accu postřikovač Hecht za druhé na každém stroji dnes musí být výrobní číslo které obsahuje měsíc a rok výroby, což já mohu doložit vy z obrázků ne nebo pokud ano doložte najdeme v rozkresem ND na stránkách hecht.cz a za třetí na hecht.cz najdete, kdy se vytvořil katalog ND a vložil na internet což také nemusí být uplně přesné, ale to nejduležitější je, že ty obrázky co sem dal pan Hlavatý nemají rozkres na těchto stránkách a liší tvarově se od modelu, který se prodává jako Hecht 416 Accu on si toho nevšiml, protože accu postřikovač Hecht nemá. Tedy je jasné, že tento model nebyl a není v nabídce accu postřikovačů Hecht. Vím to proto, že jsem rok a pul čekal na accu postřikovač Hecht a ten vývoj i změnu modelu jsem sledoval.

Pro pana Vysloužila, prosím za co se mám omluvit a co jsem sliboval před rokem. Nevím o co jde a nevím o jaký příspěvěk jde. Mohu mít stejnou IP adresu, ale opravdu nevím o co jde.  Pokud udělám chybu tak se omluvím a nenechám to bez odpovědi. Omluva nic nestojí, tedy mne ostatní to berou stejně jako ztrátu ruky:-) Tady lže spousta lidí a neomlouvají se.

Neumím s internetem, takže pokud zase příspěvek bude jinde něž jsem chtěl reagovat tak se omlouvám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.5.2018 13:24

Pro připomenutí:

Aku postřikovač
host - xxx.xxx.11.82 (?)
16.6.2017 22:07
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Zákony v ČR i SK jsou prakticky stejné a každý se může jednoduchým dozatem přesvědčit zda se u celní nomeklatury píše země původu. To samé se děje při vypisování Intrastatu jen je to jednodušší.

Já se trapný narodil:-))) Vy tady lžete a neodpovídáte na co jsem se ptal. Raději píšete, že už nebudete odpovídat:-))) Dva dotazy 1.který zákon nařizuje mít na krabici(obalu) zemi výroby jak tvrdíte a 2. kde vychvaluji momořádné kvality čínských výrobků označených jako Hecht. Proč asi neodpovídáte na tyto dotazy? Pan Vysloužil může napsat typ postřikovače, který měl a my si všichni můžeme zkontrolovat na stránkách Hechtu kde jsou všechny rozkresy na stroje co Hecht prodával a prodává, zda tam takový rozkres náhradních dílů je. Nebo pokud si už nepamazuje typ, může pan Vysloužil jít na stránky Hecht a nalézt tam ten postřikovač co údajně měl. Do té doby je David Copperfield. Když najde accu postřikovač Hecht prodávaný před 4 lety(mně stačí před květnem 2017) omluvím se mu a koupím mu nový accu postřikovač dle jeho výběru a značky

Že jste čekal a máte první postřikovač Hecht v ČR, to není důkaz, je to jen Váš mýtus.
  Akumulátor se dobíjí. Kontrolka přestala svítit, nenabil se. Nejsem odborník.'
   Ano, dnes se dodává teleskoopická 150cm trubka. V době, kdy jsem koupil postřikovač, nebyla. Proto jsem si přibastlil ventil od Sola, abych mohl použít jejichb teleskop. Šlo to blbě,  závit je jiný, hadička Hechtu průhledná podstatně tenší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.82 (?), 12.5.2018 13:53

Tohle dokazuje, že už jste jednou lhal a neomluvil se a nedal žádný dukaz na své tvrzení. Měl jste tam dvě otázky, na které jste neodpověděl. Spíš si škodíte, než abyste si pomohl. Opět jste se dopracoval k tomu samému. Já mohu doložit fotografie postřikovače Hecht 416accu co mám. Také jej naleznete v rozkresech ND na stránkách hecht.cz. To může dohledat každý i pan Hlavatý - bez komentára:-) Mimochodem ČR: SR 3:2:-) Vy nemůžete doložit nic ani fotografie, protože jsme postřikovač neměl. Samozřejmně přestože jste ho měl 4 roky jak vrdíte, tak jste zapomněl model, že :-). A na hecht.cz Váš model také není přitom tam mají všechny modely co prodávali. Resp. on tam není žádný jiný accu postřikovač Hecht než Hecht 416accu ten co mám já. Už jste jednou dostal nabídku na nový accu postřikovač Hecht zdarma. Proč jste ji nevyužil? není to proto, že jste žádný accu postřikovač Hecht neměl? Není už těch náhod nějak moc?
Prodlužovací trubka 150cm nebyla v době, když jste si accu postřikovač Hecht kupoval vy, protože vy jste si žádný accu postřikovač Hecht nekoupil :-)))
Na dobíjení máte alternátor na nabíjení máte nabíječku. Jak píšete nejste odborník a ni já ne, přestože podle toho za co se tu vydáváte a kolik máte příspěvků, to tak vypadá.
Musím vás zklamat na potřikovač Hecht 416accu nejde pistole od Sola. Je to uplně jiný rozměr a stoupání ani nabastlit to tam nejde. Pouze výměna celého vedení včetně hadice a nabastlení u nádrže podle toho co píšete vy jste to děla u pistole. Měl jsem Solo 425 a mám tu vrak Zkusil jsem si to. Podle mne si pletete model Solo 425/475 a Hecht 425. Ale ani jeden není accu
 Přijde mi z Vaší strany hloupé lhát a ještě se bránit, že nelžete. Je to zbytečné jen si to zhoršujete. Chyby dělá každý i já. Prostě se odmlčte a bude pokoj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.5.2018 14:23

Rozdíly mezi dobíječkou a nabíječkou nevnímám. Když mám akumulátor částečně vybitý, tak ho dobíjím. Kdybych ho vybil úplně, tak ho zničím. Ale možná se mýlím.
   Nevím o jaké číslo akupostřikovae Hecht šlo, když se podívám na obrázek, vypadá ten dnešní v e-shopechhodně podobně, ale přece jen trochu jinak. Hlavně šroubovací červené víko tehdy nebylo opatřeno držadlem. Nádoba se musela nosit za popruhy.
   Zbastlit to samozřejmě šlo. Udělal jsem to tak, že tenkou hadičku od Hechtu jsem zasunul do silné od Sola, zalepil a omotal. Spoj vydržel celou (nedlouhou) dobu životnosti postřikovače. 

Už jste jednou dostal nabídku na nový accu postřikovač Hecht zdarma. Proč jste ji nevyužil?
Jednoduše proto, že po zkušenostech a jako majitel SOLO bych ho nechtěl ani zadamo. A pak taky už nemám doklad o koupi jako důkaz.

A propoś, coříkáte na tento příspěvek, který jste opomněl komentovat?

11.5.2018 14:37
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
dobre robite ze ho budete ignorovat, ja som si dal cez google vyhladat v termine od 1.12015 - 1.1.2017 Hecht aku /accu/ postrekovac.. vypadlo mi spusta ponuk na accu Hecht uz v tom case..

https://www.nakupka.cz ›... › Voda › Postřikovače, rosiče
Preložiť túto stránku
17. 2. 2016 - Akumulátorový zádový postřikovač Hecht 416 ACCU nejlepší cena, HECHT416ACCU akce, HECHT416ACCU sleva, Postřikovače, rosiče levné, diskuze,...

Není to snad důkaz, že Hechty se prodávaly již dlouho před tím Vaším takzvaně prvním?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 12.5.2018 15:57

Pánové, myslím, že bychom to mohli uzavřít s tím, že se tak veliký postřikovač pro ženu stejně moc nehodí. Pomalu ztrácím jazykový cit, ale tady jde o určitý významový posun. Pokud jsou dva zkušení zahrádkáři přesvědčeni o své pravdě, nikdo nelže. Nejméně jeden z nich se však přinejmenším částečně mýlí. Lež je o něčem jiném. Obsahuje zlý úmysl, nebo zastírání nedobrého činu. A to tady necítím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 12.5.2018 17:10

dobry den... prezradite mi nazov Vašho vyrobku... dakujem Jozef

Mám Solo 417 a Gardetech 11816L. Překvapivě jsem velice spokojen i s tím levným Gardetechem. Koupil si ho i soused, takže uvidíme komu déle vydrží. Solo přestalo hned zpočátku funguvat, ale po vyšroubování a opětném zašroubování pojistky funguje dál. Trysky používám u Gardetechu ty ploché (kolečka) se čtyřmi otvory. Menší dává jemný rozprach na střední vzdálenost, větší dává dalekonosný čtyřproud bez rozprachu. U Sola jsem si doobjednal (není součástí základní výbavy) mosaznou nastavitelnou trysku, která částečně rozprašuje i na větší vzdálenost. Jedná se zhruba o čtyři až pět metrů. "Teleskopy" jsem vypustil. Gardetech má za tu cenu i slušnou filtraci, takže se neucpávají trysky.  Celkově tento levný akumulátorový postřikovač překvapil. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.82 (?), 12.5.2018 16:31

Nezapomněl jsem to okomentovat. Bud jsem to nenapsal dostatečně porozumitelně a nebo nečtete důsledně co píši. Tedy nabídka je jedna věc a fyzický prodej věc druhá. Pro vyjasnění již dnes můžete složit zálohu na auto, které bude v prodeji za rok a vidíte jej na obrázku. Fyzicky ho ale dostanete za rok, protože vývoj není u konce. Tedy výrobek se nabízí zákazníci na něj čekají, ale fyzicky se začně prodávat v určitém okamžiku a ten byl v 6/2017. To je případ accu postřikovače Hecht. Ale abych jen neutočil, nabízím vám 10 000kč(tedy ne postřikovač Hecht, který nechcete) pokud doložíte, že jste vlastnil accu postřikovač Hecht před 6/2017. Pokud ne jste lhář

Rozhodně to není dukaz o prodeji, že byla nabídka na internetu. Podobně na tom je nyní nové Hyundai Santa Fee. Již se vyrábí a na českých stránkách byl v nabídce nový model už v březnu 2018. Nyní jej z nějakého duvodu stahli, ale když budete hledat na internetu najdete jej. Fyzicky ho ale mít nemůžete. Fyzicky můžete mít jen starý model

Dukaz je pro mne fotka model accu postřikovače Hecht ideálně s výrobním štítkem popř učtenka a naleznutí ND na tento model na stránkách Hecht.cz. Podotýkám že na výrobním štítku nalezneme mesíc a rok výroby

Když už zkoušíte mne můžete prosím konečně odpovedet alespon na rok starý dotaz, který zákon nařizuje, aby na krabice bylo označení země puvodu jak jste psal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 12.5.2018 17:23

Fyzicky můžete mít jen starý model

Možná, že tady je jádro pudla. Nikdy jsem nepsal ani netvrdil jaký model postřikovače jsem měl, pouze a jen to, že to byl akumulátorový Hecht. 
Napsal jsem tedy na firmu, ať mi napíšou, od kterého roku se u nás akupostřikovače Hecht prodávaly. Pokud mi odpoví, dám vědět

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika