Poraďte jakou strunovou hlavu na křovinořez SOLO 154



host - 90.68 (?) 
13.7.2017 21:21, zobrazeno: 4165x

Zdravím příznivce tohoto fóra a ptám se. Mám křovinořez SOLO 154 a rozpadla se mi na něm originální strunová hlava s označením DIATOP GIFU Japan PA6   BUMP and FEED Z5. Ptám se znalých lidí, kteří obdobný problém již řešili a jsou schopni poradit, zda se zmíněná strunová hlava nechá někde koupit, případně zda se nechá bez nějakých velkých úpravou nahradit jinou strunovou hlavou, když jak jsem zjistil firma SOLO v segmentu zahradní techniky (snad vyjma postřikovačů) v ČR údajně zmizela z trhu a měla by fungovat pod firmou ALKO.  Děkuji předeme všem za každou dobrou radu.   Mirek

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 178.188 (?), 13.7.2017 22:41

a kde je problem? Aspon na Slovensku ALKO ide dalej aj s tymto krovinorezom a dovava k tomu aj prislusenstvo, teda aj nylonove hlavy. Hladajte u predajcu ALKA.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 90.68 (?), 14.7.2017 18:08

Díky za radu, už je pomoženo. Prodejci zahradní techniky AL-KO skutečně tuto strunovou hlavu běžně prodávají. Mirek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 25.2 (?), 15.7.2017 14:08

Nic ve zlém - neřežte to! je to v celku jednoduchá pomoc. Jistě se dá tato struna možná koupit na Aukru, případně v prodejně Zahradní techniky.  Pro vás je ale mnohem jednodušší koupit si strunovou hlavu TOP-GO 130 od Oregonu. K ní dostanete jako standatrní příslušenství redukci na šroub nebo matku jež máte na úhlové převodovce.  Výměna není nic složitého, a poradí a pomůže vám s ní v nejhorším i podavačka v obxhodě se zahradní technikou. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 90.68 (?), 22.7.2017 9:22

Tak jsem nakonec koupil rychlonavíjecí poloautomatickou strunovou hlavu od Oregonu s nízkým profilem vhodnou pro křovinořezy mnoha značek o obsahu větším než 30 ccm. Včera ji namontoval zcela bez problémů namontoval, protože balení zároveň obsahuje několik adaptačních redukcí pro různá uchycení, ale zatím jsem ji prakticky nevyzkoušel. Rozhodně navíjení struny proti té staré je přinejmenším snazší a zbytek ukáže čas. Na závěr děkuji za rady. Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 156.198 (?), 23.7.2017 12:57

pasuje aj zaicia halva od stihlu, konkretne AutoCut 40-2

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika