Poradí někdo jak namontovat mulčovací záslepku na zahr.tr. STIGA 3084 H?



host - 90.68 (?) 
17.6.2017 20:14, zobrazeno: 5512x

Zdravím, mám 3 roky zahr. traktor STIGA 3084 H a při jeho koupi byla součástí i mulčovací sada MP 84. Před pár dny jsem prvně chtěl mulčování vyzkoušet (je sucho a tráva roste málo), rozbalil jsme krabici s mulčovací sadou, podíval se na návod a nevím, jestli jsem tak natvrddlý, ale podle návodu-viz. příloha jsem nevěděl, co s tím. Běžně u sekačky vím, že mulčovací záslepka se vkládá do vyhazovacího kanálu a lepší sekačky mají speciální mulčovací nůž, případně i dva. Stejně tak jsem k sadě dostal i mulčovací nože. S noži si poradím, ale pokud se týká té záslepky v podobě plastové vložka s tyčkou pod pružinou, že ta přijde po odejmutí koše zasunout zezadu do vyhozvacího kanálu. Ale ten návod tomu dle mého názoru neodpovídá. Proto prosím uživatele traktoru STIGA 3084H. případně jiné znalé lidi, zda mě můžou poradit. Za případnou radu či obrázek děkuji předem. Mirek

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 90.68 (?), 17.6.2017 20:17

Omlouvám se za nepřipojení návodu k mému dotazu k mulčovací sadě, který postrádá jakýkoliv popis a připojuji jej dodatečně. Mirek

Návod k mulčovací sadě MP 84
Návod k mulčovací sadě MP 84
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 135.6 (?), 22.6.2017 16:39

Na obrázku je objímka, která mechanicky omezuje výšku sečení a podle mě nemá s mulčem nic společného. Dokoupil jsem deflektor místo mulčovače a jinak vpodstatě kromě pár míst s košem neseču. 3084H mám taky 3 roky a celkem potrápila naštěstí v záruce, ale to jsem tady kdysi zmínil jak měnili motor...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 90.68 (?), 22.6.2017 19:01

Zdravím a děkuji za reakci. Ale bohužel Vaše vyjádření, můj problém dozvědět se jak namontovat dodanou mulčovací sadu to neřeší.  Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 135.6 (?), 22.6.2017 21:20

Váš obrázek nemá s mulčem nic zásadně společného, nevím čemu nerozumíte, záslepka se zasune do tunelu a pouze zajistí gumou na konci, zitra se doma ještě podívám, s intuitivním použitím jsem neměl problém, návod jsem moc nestudoval. S deflektorem subtilní stroj není tak zatížený, proto jsem od mulče upustil. Momentálně vidím další slabinu v plechové přední nápravě u které se zvětšují provozní vůle v zavěšení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika