Pásy na sněžnou frézu Snow Jet 1100



alexs - (2) - 19.26 (?) 
11.2.2010 17:44, zobrazeno: 11782x

Dobrý den,

Před asi měsícem jsem si koupil sněžnou frézu Snow Jet 1100. Je už asi dva roky stará, ale není nijak moc opotřebená (snad). Ale vzhledem k letošní zimě mám malý problém s ledem na cestě, když napadne sníh, tak se sice fréza snaží, ale po ledějí ani pásy někdy moc nechtějí postrkovat, tak jsem si říkal, že bych jí zkusil okovat, ale nevím jak. Zkoušel jste někdo například nějaký úhelníky našroubovat do pásů, nebo tak něco (s jakým výsledkem).

Hlavně se bojím, abych pásy nenarušil a oni se potom nepřetrhli.

Další co mě malinko trápí je ten pojezdový gumový kotouč, na nižší rychlost, nebo na zpátečku se mu už nějak nechce a já nevím, jestli se dá nějak došponovat (na lanku napínák není).

Nemám k ní ani žádný návod (kromě toho co jsem k ní dostal, ale to je jenom uživatelská příručka), tak bych byl vděčný i za ten, děkuji za odpovědi.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 143.142 (?), 29.2.2012 13:41

Dobrý den

ten pojezd se dá štelovat pod pakou pojezdu, pokud nemáte ten kotouč už sjetý na doraz.Pokud ano musíte dát nový kotouč a naštelovat tak aby se kotouč dotýkal jenom trochu protože jinak ho sjedete za par jizd.Z vlastní skušenosti vým, měnil jsem 2 kotouče než jsem to vyladil.Kotouč musí být černý protože ten pruhledný nic nevydrží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 30.234 (?), 20.1.2018 18:04
Zdravim kde se da objednat pohonova jednotka na tutu frezu? Nebo mate nekdo kontak kde tyto frezy opravuji? Dekuji freza snow jet 1100
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 50.131 (?), 21.1.2018 21:57
Díly: např.:foxtechnika.cz, opravy zajišťují prodejci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 113.58 (?), 6.1.2019 15:40

Dobry den nahodou stranku nekde na internetu kde by som kupil pasy pojezdu na tuto frezu? diky moc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika