Oleo-Mac MAX 53 VBD



Stránky: 1,  2   
host - 210.254 (?) 
8.10.2008 19:43, zobrazeno: 40190x

Nemáte prosím zkušenosti s touto sekačkou? Silně o ni uvažuji ale zajímalo by mě také jestli má na klikové hřídeli ložiska. Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 29.91 (?), 9.10.2008 9:41

Tahle sekačka je dobrá, ale strašně drahá!!! Podobnou sekačku seženete v síti v-garden za 10500 a má dokonce úplně stejný motor(je to sekačka Snapper SP 19700 HW) a nabízí variabilní rychlost pojezdu. Pokud se nemýlím tak OleoMac má pojezd variátorem. Motor DOV 700 má kliku uloženou v pouzdrech, ale to by nijak nemělo vadit. Je velice kvalitní, lepší než honda GCV 190.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 8.58 (?), 9.10.2008 16:54

Jak Můžete srovnávat sekačku MAX 53 VBd se sekačkou Snapper? To je jako kdyby jste srovnávali Trabant a Mercedes. Už se proboha vzpamatujte, ty kecy o tom že Mountfield a Oleo_mac je drahej mi lezou krkem. Sekačka MAX je jedna z nejlepších na trhu. Kam se hrabou stejně drahý Hondy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 29.91 (?), 9.10.2008 17:45

Oleo Mac na sekačky Honda nemá, nesahá jim ani po paty, co se týče kvality. Snapper je v zaváděcí slevě levný a výborně vybavený. A ty řeči, že je to šrot s dobrým motorem neberu vůbec v potaz. Viděl jste Snappera na vlastní oči?Asi ne, protože jinak by jste neměl takový kecy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 29.91 (?), 9.10.2008 17:48

Nejste takhle náhodou prodejce z Mountfieldu? Podívejte se na Stigu, stejné stroje jako prodávají tam, jen s označením Stiga a jinou barvou nástřiku šasi prodávají o tři až čtyři tisíce levněji. A značka CasteGarden a Mountfield pocházejí od stejného výrobce, jen z jiných zemí (Itálie a UK) a hlavně to jsou sekačky kategorie hobby, kdežto Stiga je prémiovou značkou což dokazuje spokojenost zákazníků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Gaien - (5) - 221.46 (?), 10.10.2008 12:44

...v momentě kdy mi někdo začne argumentovat "spokojeností zákazníků" a hanět nějakou značku, mi něco začíná smrdět a myslím že nejsem sám...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 213.101 (?), 12.10.2008 22:42

Souhlasím, tzv. výzkum spokojenosti zákazníků bývá často uměle vytvořen, aby upoutal pozornost k určitému výrobku, ne vždy vysoké kvality.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 247.243 (?), 2.4.2021 23:25
Mám tu sekačku nikdy mě nezradila. Hlavně proč jsem ji kupoval že seká mokrou trávu hned po dešti a prerostlou trávu cca 50cm bez zakuckání.Velky koš 80L je bomba. A velky záběr. I do svahu zvlada sekat. 1100m2 mam pozemek cca 1 hod a mám hotovo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 165.39 (?), 8.8.2016 16:44

Sekačku jsem si letos koupil, oceňuji variátor, oddělený pohon kol když se otáčím na konci louky. Obrovský výkon a regulace síly a pojezdu. Po čase existuje storj, který mohu doporučit.

M.T. Velký Beranov

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.6 (?), 8.8.2016 20:28

Výkon to má normální, ale díky suprovému šasi, které má ještě ke všemu obrovský výhoz do koše, ta sekačka opravdu funguje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika