Nože do sekaček - materiál



skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?)
15.12.2007 16:33

Také sohlasím! A mimo materiálu a jeho tvdost pružnosti a podobně je přeci také dokonalé vyvážení a opracování... Těško doma docílíte uplně stejného prolisování, či jen ohnutí obou lopatek, nebo vyvrtání středové díry do nástrojové oceli... Vyvažovačku na ložiskách doma jistě také žádný kutil nemá a pomocí zavěšení na sřed, se přesných výsledků jen stěží dopracujete... Samožřejmě jsou běžně nože cca za 1000 - 2000 Kč, ale ty nejobyčenější i za 150 Kč, ale většina, běžně nejvyužívanějších nožú se pohybuje kolem 3set Kč. Tak pokud máte doma sekačku, v průmerné nejprodávanější cenové relaci kolem 10000 Kč, kde jste na ní potom vzali peníze když je problém kopit si orygo nůž za 300, cca 1 - 2x za dobu životnosti - používání sekačky? Domácí výrobou se navíc 100% na nišší cenu ani nedostanete s ohledem na všechny možné důsletky a ryzika. Na jaký typ sekačky si jej chcete vyrábět? Žabky jsou také v ceně max do 100Kč a u nich je myslím si, ještě větší ryziko že se utrhnou... Navíc mimo to musím opět souhlasit s p. J.S. sekám také velmi často i hodně ošklivé plochy, parcely, porosty za hradbana atd, kde je spousta kamenů a nůž na sekačce mám také stále origo (mulčovací - který už určitě jentk na koleni neuděláte) + lopatkový, ano jeví sice známky opotřebení po 5 letech ale stále jsou provozushopné. Na optřební nožů - zvláště lopatkovích má také vliv i písčitost půdy - drobné kamínky nůž značně obrušijí na vrchních stranách lopatek - tím se nůž seslabuje a rychleji opotřebuje. Já říkám, kdo nic nenělá nic nezkazí... Mě zase trápí cena pneumatik, nemáte nekdo skušenost s jejich výrobou?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
host - 221.138 (?), 15.12.2007 11:06

Dobrý den. Naprosto souhlasím, že nemá smysl něco takového doma vyrábět vzhledem k bezpečnosti, která může tím vyrobeným dílem dostat na frak. A to nepíšu o ceně, kam se zřejmě nemůže nikdo dostat. Nicméně napíšu svůj nedávný poznatek, kdy jsme na vlastní oči viděl výrobu těchto nožů ve větší sérii ve firmě na Moravě. Jako profi zahradník jsem byl hodně překvapený, ale opravdu to vyráběli. Polotovar byla pásovina, kterou naohýbali a dál zpracovávali. Měli na to přípravek a výsledek byl pozoruhodný. Dál to neumím komentovat, nejsem strojař. Pohodu všem přeje Stanislaw:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?), 15.12.2007 16:33

Také sohlasím! A mimo materiálu a jeho tvdost pružnosti a podobně je přeci také dokonalé vyvážení a opracování... Těško doma docílíte uplně stejného prolisování, či jen ohnutí obou lopatek, nebo vyvrtání středové díry do nástrojové oceli... Vyvažovačku na ložiskách doma jistě také žádný kutil nemá a pomocí zavěšení na sřed, se přesných výsledků jen stěží dopracujete... Samožřejmě jsou běžně nože cca za 1000 - 2000 Kč, ale ty nejobyčenější i za 150 Kč, ale většina, běžně nejvyužívanějších nožú se pohybuje kolem 3set Kč. Tak pokud máte doma sekačku, v průmerné nejprodávanější cenové relaci kolem 10000 Kč, kde jste na ní potom vzali peníze když je problém kopit si orygo nůž za 300, cca 1 - 2x za dobu životnosti - používání sekačky? Domácí výrobou se navíc 100% na nišší cenu ani nedostanete s ohledem na všechny možné důsletky a ryzika. Na jaký typ sekačky si jej chcete vyrábět? Žabky jsou také v ceně max do 100Kč a u nich je myslím si, ještě větší ryziko že se utrhnou... Navíc mimo to musím opět souhlasit s p. J.S. sekám také velmi často i hodně ošklivé plochy, parcely, porosty za hradbana atd, kde je spousta kamenů a nůž na sekačce mám také stále origo (mulčovací - který už určitě jentk na koleni neuděláte) + lopatkový, ano jeví sice známky opotřebení po 5 letech ale stále jsou provozushopné. Na optřební nožů - zvláště lopatkovích má také vliv i písčitost půdy - drobné kamínky nůž značně obrušijí na vrchních stranách lopatek - tím se nůž seslabuje a rychleji opotřebuje. Já říkám, kdo nic nenělá nic nezkazí... Mě zase trápí cena pneumatik, nemáte nekdo skušenost s jejich výrobou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 15.12.2007 17:06

Tak materiál už by jsme jakž takž měli a těď je třeba nůž vytvarovat tak, aby vykazoval uržitý sací efekt, pokut půjde do sekačky s košem, prostě udělat geometrii nože. Dále neméně podstatnou věcí je vynážit onen nůž, takže nebude lepší a možná i levnější si tento nůž koupit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 164.155 (?), 15.5.2010 11:49
Pán je asi bezpečnostní technik. Nože do sekaček se vyrábí v továrně z "nějakého materiálu". Otázka zněla z jakého materiálu. Nahradit nůž do sekačky přinutil zákazníka sám obchodník, který tento nůž prodává za nehoráznou cenu. Přitom výrobní cena je pár korun. (cena materiálu, náklady na výrobu a distribuci).Troufám si tvrdit, že při velkých sériích výroby tato cena nepřekročí ani padesát korun a než se dostane k zákazníkovi je tato deset krát vyšší. Nedivme se proto že zručnějšímu kutilovi je líto vyhazovat takto peníze. Sám několik let používám v sekačce homodomo náhradu a nezaznamenal jsem žádný problém. Až si uvědomí prodejci náhradních dílů jak okrádají své zákazníky pak si zákazníci nebudou muset hledat tyhle náhradní řešení. Jinak mě se docela osvědčil nůž z oceli 12.500 (obyč bláto) Hezký den a hodně úspěchů kutilům. Martin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 164.183 (?), 15.12.2007 17:28
K opotřebení nožů. Nevím, zda je to písčitým a nerovným terénem, ale někde lze nůž ztupit za 2 měsíce tak, že snese max. ještě 1 broušení (já s tím neseču, takže způsob sečení to neovlivním). Nože jsem vyráběl v době, kdy jsem k tomu měl k dispozici nástrojářskou dílnu a něco základů. Navíc na počátku 90. let byly nože opravdu drahé - 1000,- Kč. Nicméně ostří na originál nožích kalím a popouštím dodnes, ostří pak vydrží mnohem déle. Nože na robus si také někdy dělám sám, protože originál jsou nebezpečný šmejd, který se láme a rychle tupí. Ale s finanční stránkou to nemá co dělat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 132.199 (?), 15.12.2007 17:57

Prosím o radu ako často a ako ( tj. geometriu) je treba a je možno nože na sekačku brúsiť. Zrejme je potrebné brať do úvahy aj vyváženie noža po nabrúseni?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?), 15.12.2007 18:23

Ve směs všechny nože sekaček je nejlepší a nejednodiší brousit pod úhlem 45 stupňů, plynule po celé ploše břitu tak aby nevznikal zub mezi sečnou částí a prostřední částí nože. Po na broušení se nůž vyváží za střdovou díru a na té sraně na kterou se převažuje - padá, se znova přiměřeně přebrousí, lépě casteji vyvažovat, neč pak více ubrušovat. Čím dokonaleji bude nůž vyvážen tím delší bude životnost vašeho stroje vyšší, účinost, nišší spotřeba a hluk, pohodlnější sekání bez vybrací... Pokud je nůž ohnutý, jedna půlka vám napříklat vyčnívá s podsekačky a druká je třeba cca 2cm "utopená" v šasy, je jedyný spůsob nápravy a to výměnou za nový nůž, jen těžko by jsteho srovnal do původního tvatu, nehledně na možné pškození matriálu - naprsknutí, namožení a podobně. Představe si ten nůž stejně jako vrtuli letadla...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
skolin - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 194.126 (?), 15.12.2007 18:05

s písčitým terínem, je to v podstatě to samé jako s pískovací soupravou... Představe  si přeba kus plechu -  že by jste na nej mířil pískovací pistolí do jednoho bodu cca 30 min (to simuluje cca hodinu sekání), pak ho polil (kyselejší) vodou - to je to samé jako když sekáte mokrou trávu. Pak to necháte uschnout, plech okruduje (to se stane po sekání, když dejme tomu sekačku na týden odstavíte) a pak to vše zopakujte, pískováním zase odeberete část matryálu, nůž znova okoroduje atd, tím se seslabuje a optřebý se rychleji, než se odbrousí od ostření. Nerovnostý terénu mám namysli spíše jeho nekvalitu - krtince, mraveniště, bordel, kameny, kousky sutiny, štěrk a podobně. I tak jsem se nesetkal že by někdo spotřeboval nůž po měcíci, ani ne po sezoně, znám případy že někdo ten nůž má na rok, ale to už je každodení sekání, kde se stim musí počítat. I kdyby běžný zahrádkář měl potřebu měnit každý rok nůž průměrně za 300 Kč, je to podlemě totožná cena kterou by zaplatil za roční spotřebu benzínu v běžné sekačce, či výměnu oleje a filtru, krátka roční údržbu... Mimochodem, dnes se píše rok 2007 (skoro 2008)!!! dnes už se neklepají kosy... Samozřejmě že v 90. letoch to ani jinak nešlo, že se nůž i sekačka musela doma vyrodit, kort když byl člověk do řemesla, nejen že stál ten nůž i 1000 Kč, ale hlavně přeci ani nebyl k sehnání... Jenže dnes je jiná doba... Jáké by to potom mělo dnes opodstatnění? Neni lepší mít rovnou stádo ovcí? Do těch se přeci olej, benzin, nože atd dávat nemusí, navíc to ještě zdarma pohnojí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 164.183 (?), 15.12.2007 18:26

2 Š.Š. Pokud je to reakce na mě, tak vězte, že s vámi souhlasím. Ale protože mě nebaví příbuznému neustále brousit, vyvažovat, kupovat a měnit nůž, tak ho raději 1x za rok "upravím," nabrousím a mám pokoj. Funguje to, nůž se neláme, není s tím problém. Pokud jde o nože do robusu, ty bych rád koupil kvalitnější, klidně za dvojnásobnou cenu, žel nejsou. Jinak myslím, že kosy se musí klepat i dnes, tedy, pokud kosu používáte ;).

Pro xxx.xxx.132.199 (?) Nože do sekačky se musí brousit (nebo po otupení koupit nové). Vyvažovat je nutné po každém broušení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 85.173 (?), 15.12.2007 18:42

Mám originální nože od Oregonu /Husqvarna/ a můžu říci, že se otupí po jednom sečení. Musím je pravidelně nabrousit a potom je i vyvažuji. Napadlo mě taky ostří na těch nožích zanést ke kováři aby mi ho zakalil a popustil, aby drželo lépe ostří.Nebo je jiné řešení jak ostří udržet dlouho ostré - poraďte. Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika