Neuznání záruky na sekačce Dolmar PM 4601 S3



host - 9.6 (?)
14.8.2016 8:20

Oni se hliníkové Dolmary stále vyrábějí v GGP (ale už v Popradu, kam se přesunula výroba sekaček). S těmi plechovými modely bych to tak černě neviděl - hlavně velmi dobře sbírají a pěkně se s nima pracuje.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 126.145 (?), 12.8.2016 11:57

Materiál niekde okolo 100 kačiek polhodiny roboty.Suma sumárum 1500 - 200 korún sa rovná1300 peňazí čistý zisk pred zdanením.Za polhodinu super. Kua asi som sa narodil do zlého kraja.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 21.100 (?), 12.8.2016 12:47

Nový orig. karburátor na model 675 jsem na internetu našel za 1486,- vč. DPH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 101.47 (?), 12.8.2016 15:16

Vím že je to prasárna a u jakéhokoliv z místních servisů bych to měl za min. polovinu ale v ten moment jsem myslel na tu běžící záruku.Ale zřejmě jsem měl smůlu celkově na kus protože jsem už reklamoval lanko pojezdu které vyjelo z nalisování u madla ale naštěstí v rámci záruky proběhla výměna zdarma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 140.141 (?), 12.8.2016 21:38
Ja mám mesiac PM 5101 S3C čo je takmer totožná kosačka. Bohužiaľ som z konštrukcie za tú cenu trocha sklamaný. Remeň mi vydržal cca 5 Mh. Nedal sa vyreklamovať. Musel som ho kúpiť. Dôvodom pravdepodobne zle nastavený rozvod variatora. Kosačku som celú rozobral premazal unášače, čapy ložísk, skrutky a matice + všetko som podoťahoval a nastavil. Po cca 4 Mh som vymenil olej 5W40 tr. API SN. To som čumel čo vytieklo za brúsnu pastu. Odporúčam pri výmene oleja zhodiť unášač a kryt a vypustiť ho cez vypúšťací otvor. Zatiaľ má cca 8 Mh a šliape úplne v pohode. Túto značku som kúpil hlavne kôli dostupnosti náhradných dielov /hlavne čo sa týka pojazdu/. Jaro Š.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 9.177 (?), 12.8.2016 21:47

Zajímavé, taky jsem dumal nad olejem. Z Briggse vytekl humus po první výměně a z Hondy byl olej o hóódně čistější. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.64 (?), 12.8.2016 22:40

Teda když to čtu tak nevěřím svým očím. Značkové sekačky a takové problémy. Já před cca 8 lety koupil jakousi sekačku v akci za cca 5 tisíc/požadavek byl pojezd a šířka sekání cca 50 cm/Kastle nějaká čína motor BS. Po stavbě baráku moc peněz nebylo a tak jsem si říkal, že na 2-3 roky dobrý. No a mám ji furt. Servis neviděla ještě ani jednou, občas mrknu na měrku oleje a kdyžtak doliju, žádné výměny nedělám. Na podzim strčím do plechové garáže i s benzínem co zbyl v nádrži a na jaře vytáhnu, musím vícekrát škubat za lanko, ale zatím pokaždé nastartováno a jede se opět na to.Benzín 95 kde je zrovna někde na čerpačce nejlevnější. Jediná závada bylo prasklé pero na startování. Šílenci v servisu, že se musí vyměnit celý modul. Tak jsem perko pěkně ohnul v kleštích a startuju dál. Pravda už to je babička ale doufám, že ještě vydrží. Sekám s ní cca 1000 metrů ob týden. A já blázen pomýšlel na něco značkového. Tak raději ne když to tady čtu. Jo a jediné co dělám, že občas škrabkou oškrábu tu vrstvu zaschlé trávy zespoda a tak dvakrát do roka nabrousím kudlu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.141 (?), 12.8.2016 23:02
Ono to zas tak čierno vidieť netreba. Komfort kosenia, výkon motorov, ich štartovanie, spotreba, hlučnosť aj ovládanie je oveľa lepšia ako napr. pred 15 rokmi.Ja som tiež dal až.do úplnej smrti najlacnejšiu kosačku z TESCA kupovanú pred 14 rokmi. Bohužiaľ to už tento rok psychicky ani fyzicky nezvládla. Umrela na starobu a opotrebovanie. Tak som kúpil od Dolmaru PM 5101 S3C. s tým pocitom že budem mať niečo extra. No nestalo sa tak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.141 (?), 12.8.2016 23:05
Jaro Š
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 142.8 (?), 14.8.2016 2:38

Ta sekačka na přiloženém obrázku je kvalitní italský výrobek. Kdyby dostala alespoň trochu péče, tak by sekala ještě několik let. Kdysi dávno byly i sekačky Dolmar vyráběné v Itálii, ale kvůli většímu zisku se výroba přesunula do Číny. Pokud se někdo rozhodne nahradit italský výrobek čínským, tak se ani zázrak konat nemůže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 14.8.2016 8:20

Oni se hliníkové Dolmary stále vyrábějí v GGP (ale už v Popradu, kam se přesunula výroba sekaček). S těmi plechovými modely bych to tak černě neviděl - hlavně velmi dobře sbírají a pěkně se s nima pracuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika