Nepravidelny chod motora B&S



host - 223.64 (?) 
20.8.2014 13:10, zobrazeno: 7786x

Dobry den mam kosacku johndeere C52V s motorom briggs & straton vcera som kosil vyssiu travu a asi po 2 hodinach kosenia s prestavkami zacal motor pracovat nepravidelne akoby dochadzalo palivo ale paliva bolo dost kosit sa uz nedalo pretoze mi zacala zdochinat. Nechal som ju uplne vychladnut no opakovalo sa to iste. Vedeli by ste mi poradit v com moze byt chyba?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 223.64 (?), 20.8.2014 13:23

Este by som dodal ze vzduchovy filter, olejovy filter a olej bol meneny pred mesiacom a sviecka vycistena.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 14.199 (?), 20.8.2014 13:37

Zdochíná mi takhle Vari, asi máme ucpanou hlavní trysku. Před orbou to budu čistit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 223.64 (?), 20.8.2014 13:51

asi som to trochu blbo popísal zdochina mi ked kosim akoby stracala výkon na volnobehu ma este bezi ale ma ten nepravidelny zvuk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
galloway pippin - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1406) - 179.38 (?), 20.8.2014 14:04

1)Nekvalitní benzín?

2)Dělalo mi to také, než jsem zjístil příčinu, asi dva roky jsem se s tím trápil.Řeknu to laicky, po svém, odborník nejsem... pod vzduchovým filtrem se nachází nějaký vzduchový otvor s klapkou, a ta se ve své dráze pohybu velmi neochotně vracela do výchozí polohy.Uvolnil jsem pohyb klapky, problémy ustoupily, od té doby pokoj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika