Náhradní díly na křovinořez SOLO 154 SB



host - 90.68 (?) 
20.10.2018 20:24, zobrazeno: 3437x

Dobrý den,
10 let vlastním křovinořez SOLO 154 SB. Nyní se mě na hlavní hřídeli (1553 mm dlouhá hřídel o prům.8 mm s 9 zubovým hvězdicovým drážkováním na obou koncích, uložená v rouře 28 mm)  "omlelo" drážkování jak na hřídeli, tak i v unašeči, na straně k motoru. Ten unašeč je vlastně bubínek, ve kterém zabírají lamely odstředivé spojky.
Prodejce v okr. Náchod, kde jsem křovinořez před 10 lety koupil mě sdělil, že firma SOLO již náhradní díly ani zahradní techniku tohoto druhu do ČR nedodává. Doprodávají se údajně pouze skladové zásoby a jinak cokoliv opravit výměnou může být údajně velká potíž vedoucí k neopravitelnosti.      A k opravě by byla potřebná hřídel a unašeč.
Pokud by někdo z návštěvníků tohoto fóra věděl a byl by ochoten poskytnout mě informaci, kam se při shánění těchto dílů zkusit obrátit, případně zda někdo nevyrábí repliky, či zda tyto díly někdo nerenovuje nebo zda neexistuje záměna dílů s výrobky SOLO by Alko, byl bych mu velmi povděčen. Za případné informace předem děkuji. M.P.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 20.107 (?), 29.10.2018 10:00

mate dve moznosti, bud sa v Cechach obratite na ALKO ktore to dodava, alebo napiste na Slovensko bud na solo.sk alebo na al-ko.com/sk. Bezne to dodavaju. SOLO by Alko je uplne zhodne, nic nove na to Alko nevymyslelo, stale idu v tych istych strojoch co sa tyka 154 a 154 SB.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika