Nádrž na benzín



andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?)
23.7.2009 11:03
Jde to dobře zatmelit dvojsložkovým epoxidovým lepidlem či epoxidovou plastelínou. Je potřeba, aby se jakékoliv lepidlo, či tmel, dostaly dírkou zkrz až do nádrže.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 17.12 (?), 23.7.2009 8:28, zobrazeno: 8875x

Dobrý den, prosím poraďte

Mám rotavátor a sekačku Robi stáří cca 20 let a mám v nádrži na benzín dirku. Potřeboval bach ji zalepi či zatmelit. Je velká cca 1 mm.Nádrž je z plastu, snad PP, PE (nevím).Předem děkuji josef

PS. koupil bych i novou či starší funkční

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
ARB - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 63.3 (?), 23.7.2009 10:31

Skúste, ak sa vám podarí ešte niekde zohnať dentacryl. Ja som tak opravil nádržku prepichnutú tŕňom hlohu. Síce nie dentacrylom - ten sa mi už nepodarilo nikde zohnať, ale technovitom. Je to v podstate to isté a v blízkej fabrike z neho odlievali formy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 133.102 (?), 23.7.2009 11:04

Já na plast používám bison plastic (hard plastic adhesive), nebo ještě existuje sekundové lepidlo speciálne na plast má kromě lepidla lahvičku s aktivátorem. Stojí do padesáti korun, ale na díru to chce ještě nějakou latu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 23.7.2009 11:03
Jde to dobře zatmelit dvojsložkovým epoxidovým lepidlem či epoxidovou plastelínou. Je potřeba, aby se jakékoliv lepidlo, či tmel, dostaly dírkou zkrz až do nádrže.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 47.123 (?), 23.7.2009 13:11

Tyhle plasty se obtizne lepi. Obzvlas, pokud v nadrzi byl benzin s olejem.

Doporucuji zavarit. Idealne vzit pajecku s regulaci teploty na cca 250°C (pujde to i tou bez regulace, jen je potreba davat vetsi pozor) a tou tu dirku "zamaznout".  Pokud by byl potreba pridavny material, lze pouzit bud specialni plastove "draty" nebo zbytky ze stejneho druhu plastu. Pri urcovani slozeni dost pomuzou vylisovane ekoznacky.

Teplota vzniceni benzinu je daleko nad teplotou pajecky a prime nebezpeci tak nehrozi.

PKod

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.44 (?), 23.7.2009 20:39

Přesně tohle jsem vám chtěl doporučit ale nevěděl jsem z jakého plastu máte nádrž sám jsem tímto způsobem zavařil plastovou konev kterou mi prokousl pes, a úspěšně spravil nárazník na autě ale to záleží na druhu plastu nádrže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika