MTD gutbrod problém s hydropřevodovkou



Ogar - (1) - 154.29 (?) 
20.5.2017 12:14, zobrazeno: 3629x

Zdar lidi, mám takový problém. Koupil jsem zahradní traktůrek Gutbrod MTD s hydrostatickou převodovkou Hydro gear a z ničeho nic mi traktůrek jezdí dopředu trhavě a nějak v tom rachtá, přitom když chci couvat tak to jede krásně bez trhání a cukání, a teď naposledy to přestalo jet úplně tedy při sešlápnutí páky pojezdu dopředu to nic nedělá a po chvíli se to prudce rozjede tedy spíš jako kdybych pustil u normálního auto spojku prudce a ono to hrozně cuklo a zahrabalo.
Nevíte někdo co s tím? Celou převodovku jsme rozebrali a nikde není nic zničeného.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 232.37 (?), 28.5.2018 16:02

Mám stejný problém uMTD re125m také jsem nic nezjistil.pokud víte čím to je tak se prosím ozvěte děkuji vašek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 46.30 (?), 14.6.2018 15:19

Dělalo mi to taky a problém nené v převodovce ale v nožní brzdě. Pokud traktor stojí venku dojde ke korozi kotouče brzdy. V okamžiku startování - musí být brzda sešláplá - se brzda přikousne ke kotouči a traktor nejede - nebo se po chvílce s trhnutím rozjede. 

Oprava jednoduchá - kontrola mechanizmu brzdy - očištění kotouče popř. promazání táhla brzdy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika