MTD gutbrod problém s hydropřevodovkou



Ogar - (1) - 154.29 (?) 
20.5.2017 12:14, zobrazeno: 3634x

Zdar lidi, mám takový problém. Koupil jsem zahradní traktůrek Gutbrod MTD s hydrostatickou převodovkou Hydro gear a z ničeho nic mi traktůrek jezdí dopředu trhavě a nějak v tom rachtá, přitom když chci couvat tak to jede krásně bez trhání a cukání, a teď naposledy to přestalo jet úplně tedy při sešlápnutí páky pojezdu dopředu to nic nedělá a po chvíli se to prudce rozjede tedy spíš jako kdybych pustil u normálního auto spojku prudce a ono to hrozně cuklo a zahrabalo.
Nevíte někdo co s tím? Celou převodovku jsme rozebrali a nikde není nic zničeného.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 232.37 (?), 28.5.2018 16:02

Mám stejný problém uMTD re125m také jsem nic nezjistil.pokud víte čím to je tak se prosím ozvěte děkuji vašek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 46.30 (?), 14.6.2018 15:19

Dělalo mi to taky a problém nené v převodovce ale v nožní brzdě. Pokud traktor stojí venku dojde ke korozi kotouče brzdy. V okamžiku startování - musí být brzda sešláplá - se brzda přikousne ke kotouči a traktor nejede - nebo se po chvílce s trhnutím rozjede. 

Oprava jednoduchá - kontrola mechanizmu brzdy - očištění kotouče popř. promazání táhla brzdy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika