Mountfield TDL 484 TR B



Stránky: 1,  2,  3   
host - 0.29 (?) 
29.5.2008 7:25, zobrazeno: 64797x

Prosím o radu, mám sekačku TDL 484 TR s motorem B&S. Nastartuje v pohodě, seká v pohodě. Když jí ale po zahřátí vypnu a pak jí nastartuji, začne jakoby prskat z výfuku a kolísají otáčky. V autorisovaném servisu mi nutí novou sekačku. Myslím si, že stačí jen něco vyčistit, ale nevím co a nechce se mi rozebírat vše.

Prosím o radu a děkuji Jirka

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 29.5.2008 7:32

mam tu istu sekačku, mne pomohlo demontovať kryt aj so štarterom a očistit tu lopatku do ktorej fuka ventilator vzduch dola naolejovana a plna prachu a travy takže sa zasekavala, vyčistil som to aj osičku na ktorej to je a všetko odmastil, ale nasledne som to NEMAZAL. iba zložil zakrytoval a odskušal a dodnes aj ked už motor BS končí svoju prácu a pomaly mu dochádza para stale to funguje a ten omedzovač otačok taktiež

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 0.29 (?), 29.5.2008 7:49

Díky, zkusím to hned dneska vyčistit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 150.252 (?), 30.5.2008 22:29

Tak to nepomohlo. :(Všechno bylo čisté. Dneska dokonce začala úplně chcípat. :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 30.5.2008 23:04

Tak to je veľmi čudné, ono mne to robilo to iste a ako píšem bolo to tou klapkou, ale ja som ju mal zaseklu, ak to u vás chodilo bezchybne, tak ste to nemuseli rozoberat, ale určite ste tým nič nepokazil, iba tolko že je to čiste, inač ma už nič nenapadá v čom by mohol byť problem, jedinev karburatore... ale to sa už neodvažujem radiť, pretože až taký znalec niesom.

prajem veľa uspechu pri oprave, snad sa to podarí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 209.65 (?), 31.5.2008 1:22

Jak se chová pumpička na benzín (gumová bublina nad nádrží), vrátí se po stlačení ochotně rychle zpět do původního tvaru, nebo se vrací pomalu? Pokud pomalu, je potřeba vyměnit plastovou sací trubičku paliva z karburátoru do nádrže (vyčistit se nedá, jedině propíchnout sítko). Mě sekačka s podobným projevem během práce občas "chcípala" pro nedostečný přísun paliva (trubička stojí 180,- Kč).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 39.155 (?), 31.5.2008 13:28

Motor kouří, prská, má nepravidelný chod, nižší otáčky, svíčka je černá. Když otáčky  zvednu, tak je velká spotřeba, ale výše uvedené problémy stejně nezmizí. Vypadá to jako bohatá směs. Nebo snad svíčka?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 31.5.2008 13:33

Tuna ťažko nastaviť bohatosť zmesi, ak sa nemýlim jedná sa o motor Briggs LS45, ten ma klasický membrámový karbec a ani jeden nastavovací prvok, okrem pružín od klopatky omedzovača pohananho vzduchom k skrtiacej klapke, ale do tých v žiadnom prípade NEZASAHOVAŤ!!!. jedine to môže byť aj tou sviečkou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
hudyx - (9) - 158.238 (?), 31.5.2008 13:51

Mě taky prská, mám tu samou, rok starou, nechcípá, ale když přidám a uberu plyn tak prská, nebo když je v tahu... jen ale občas. gumový cuflík na hadičce se vrací normálně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 209.65 (?), 1.6.2008 3:53

Zkusil jste vyprat vložku filtru vzduchu (i když B&S na vzduch není oproti Hondě citlivý)?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika