Malotaktory Jinma



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 63.115 (?) 
22.1.2010 21:10, zobrazeno: 103185x

Může se někdo podělit o zkušenosti z provozu, případně servisu čínských malotraktorů? Uvažuji o koupi typu JINMA 244E, nebo 304E. Uvítám jakýkoliv názor, na netu jsem mnoho informací od uživatelů nenašel. Na mne ty stroje působí docela dobrým dojmem, na rozdíl třeba od čínských motorových pil.

Petr M.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 171.146 (?), 28.1.2010 12:04

Mám skušenosti s čínským traktorem yuki.:slabota" jeho následovník jinmma je vpodstatě to samé.Již dnes na juki, velký problém sehnat n.d.Pokud poznáte rozdíl mezi čínskou motorovou pilou a značkovou pilou.Proč to nepoznáte u malotraktoru.Ovšem někdy cena rozhoduje ale kdo si dnes koupí třeba čínské auto."zoufalec"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 8.42 (?), 4.3.2014 20:04
Ahoj souhlasim clovek se ktomu stroji musi take chovat.nad 254 vaham skousimvzahranici.jak si to skoulel s ciny?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 118.163 (?), 5.2.2010 17:52

Objednal a dovezl jsem si Jinmu 254 individuelně přímo od výrobce(v srpnu 2009). Traktor přišel za 3 měsíce do Hamburku složený v bedně. Samozřejmě, že se dají objednat Vámi uvedené typy, ale záleží na tom, co od traktoru očekáváte. Já jsem maximálně spokojený, protože jsem traktor pořídil i s dopravou minimálně o 100 000 Kč levněji než se u nás běžně prodává (záleží na kursu dolaru). Ten, kdo tento výrobek haní, tak skutečně neví o čem mluví. Pokud se o něj staráte, tak jak je potřeba, (myslím tím běžnou údržbu) nemá chybu. Oni se totiž Číňani rychle učí. Nepotřebuji, jim ale dělat reklamu, já se totiž přesvědčil sám. Technický "Trotl" dovede, ale zničt cokoliv. Zdravím všechny majitele traktorů Jinma a navěřícím radím: "Než něco vypustíte z pusy, tak se přesvědčte!".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 134.242 (?), 10.2.2010 16:40

Mám dotaz, má Jinma 254 synchronizovanou převodovku? Jaký je rozdíl mezi Jinmou 254 a  Mahindrou 2541?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 63.115 (?), 10.2.2010 19:52

Zásadní rozdíl bude ta převodovka, protože JINMA 254 má převodovku nesynchronizovanou 3+Rx2x2 - 12 rychlostí vpřed, 4 rychlosti vzad. MAHINDRA 2541 má převodovku synchronizovanou 4x2xR - 8 rychlostí vpřed, 8 rychlostí vzad.

 Petr M

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 118.163 (?), 11.2.2010 18:51

Kdo využívá tento malotraktor pro práci běžně na poli - v terénu, tak synchronizovaná převodovka, je tak trochu luxus a také možný zdroj poruch. Sice Donfengů a traktorů LZ, ale zato v některých ohledech lépe vybavených. Motory jsou stejný.

Petr M to má sice hezky načtený, ale zřejmě potřebuje pro koupi tohoto traktoru trochu více odvahy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 149.67 (?), 3.6.2011 13:50
Jen bych připomenul, že na traktoru JINMA - alespoň na tom starém, který jsem měl já, se řadí zpátečka na H-čku směrem od sebe a jednička při rozjezdu k sobě. Mahindra je v tomto směru intuitivnější, na páce řazení převodovky se řadí 4 rychlostní stupně a na další páce vlevo od volantu pak reverz: páka dopředu = jedu dopředu, páka dozadu = couvám. Jak jednoduché, při práci s nakladačem se to s jinmou nedá srovnat. S.P.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 165.107 (?), 24.8.2016 7:45

Zdravím,

navazuji na příspěvek pána, který zde uvedl, že si koupil v roce 2009 traktor Jinma přímo z Číny. Chtěl bych ho poprosit o bližší informace, jak takovýto nákup probíhá. Případně jestli někdo nemůže pomoci v této věci. Děkuji vřele

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 228.26 (?), 29.11.2018 22:06

Takézdravíma
navazuji na příspěvek pána, který zde uvedl, že si koupil v roce 2009 traktor Jinma přímo z Číny. Chtěl bych ho poprosit o bližší informace, jak takovýto nákup probíhá. Případně jestli někdo nemůže pomoci v této věci. Děkuji vřele

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika