Kupa prstovej zacej listy JM-004-Agazt



host - 218.137 (?)
3.2.2011 19:57

Zdravim. Mal som listovku na agzate a kosil som s nou travu aj datelinu. Pri velkej trave je problem a travu treba z kosi a nahonu odhadzovat po par metroch. Ak je ale porast primerany a kosa dobre nastavena, kosi celkom dobre, ale raz dva sa rozsteluje. Staci kusok hliny napr. z krtinca a uz treba cistit, lebo sa upcha a nekosi dobre. Kosil som s nou asi 20á dvakrat rocne. Vyhoda je vo vecsom zabere cca 95cm a cene cca 150-170e s nahonom a v rozhodeni pokosu. Nevyhoda je v cisteni a naslednom nastavovani, v poskodeni a vymene zabiek, v odhadzovani pri velkej trave. Bola mi dobrim pomocnikom a kupil som ju koli tomu ze je oproti bubnovke lacnejsia, ale ak mozte investujte viac a kupte bubnovu. Ma ju kamarat, videl som ako kosi.  Clovek sa pri nej tak nenatrapi. Je bezproblemovejsia ako listova. Tolko moja skusenost.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 255.200 (?), 5.1.2011 12:49, zobrazeno: 4359x

Mam v plane kupit pprstovu zaciu listu JM004 na Agzat.

Chcem s nou kosit zahradu pomedzi stromy.Mozete mi

poradit v com je lepsia alebo horsia oproti bubnovej kosacke RKT.

Ocakavam hlavne skratenie casu oproti malej zahradnej kosacke.

Plocha nie je extremne velka, ma okolo 8 krat 80 metrov.

Vdaka

jan

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 218.137 (?), 3.2.2011 19:57

Zdravim. Mal som listovku na agzate a kosil som s nou travu aj datelinu. Pri velkej trave je problem a travu treba z kosi a nahonu odhadzovat po par metroch. Ak je ale porast primerany a kosa dobre nastavena, kosi celkom dobre, ale raz dva sa rozsteluje. Staci kusok hliny napr. z krtinca a uz treba cistit, lebo sa upcha a nekosi dobre. Kosil som s nou asi 20á dvakrat rocne. Vyhoda je vo vecsom zabere cca 95cm a cene cca 150-170e s nahonom a v rozhodeni pokosu. Nevyhoda je v cisteni a naslednom nastavovani, v poskodeni a vymene zabiek, v odhadzovani pri velkej trave. Bola mi dobrim pomocnikom a kupil som ju koli tomu ze je oproti bubnovke lacnejsia, ale ak mozte investujte viac a kupte bubnovu. Ma ju kamarat, videl som ako kosi.  Clovek sa pri nej tak nenatrapi. Je bezproblemovejsia ako listova. Tolko moja skusenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika