Kultivátor Hecht 737



flint madox - (22) - 249.32 (?) 
10.4.2014 21:50, zobrazeno: 7081x

Má někdo zkušenost s tímto kultivátorem?Před koupí bych rád poznal nějaké připomínky.Mám políčko cca 1 ar, každoročně obdělávané.Děkuji Sandy

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 78.138 (?), 22.4.2014 22:22

Nevím jestli to byl přímo tento ale táta kultivátor hecht měl a byly s ním neustálé problémy. Startování celken katastrofa, spousta plastových dílů které moc nevydržely až odešla převodovka tak šel do šrotu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 158.47 (?), 23.10.2019 7:52

Jako lidi, zapomeňte na Hecht, větší šunt jsem neviděl! Nějakým omylem jsem si koupil kultivátor Hecht 7970. Postavil ho na záhon, nastartuji, pustím spojku a nože se asi 3x otočily do kola, když začaly ulítávat! Fakt, normálně jeden za druhým začaly praskat. Praskly 3 kudly, tak jsem je sundal z náboje a položil na stůl a jak je tak pozoruju, najednou rána a další SÁM od sebe na tom stole prasknul! Šlo to na reklamaci, po 14-ti dnech mi ty prasklé vyměnili, ale k čemu mi to je, když se asi nedají používat? A další perlička. Objednal jsem si ještě kola HECHT 000796, že to budu používat jako traktůrek. Jak to vybalím z krabice, tak osa náboje byla na obou kolech nabodována nakřivo - no tak budou trochu šmajdat, je to jenom traktor, ale na jednom ložisku ten náboj měl vakl. Tak jsem ten čep stáhnul z ložiska a takovou prasárnu jsem ještě neviděl - čep místo soustružení byl ošůrován na koleni bruskou, viz foto. Tak co, chcete ještě někdo Hecht???

Soustružnická kvalita soudruhů z Hechtu
Soustružnická kvalita soudruhů z Hechtu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 142.103 (?), 24.10.2019 8:43

Jà màm 8.let křovinořez a bez jediného problému, mimo prasklé hadičky od paliva, časem.Potom mám půl roku pilu, zatím taky bez závady.To co máte mě tedy dost překvapilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 191.243 (?), 5.12.2019 7:58

Kultivátor nepoznám... ale stačí si otvoriť Bazos a inzercia je preplnená značkami ako Hecht či Fieldmann. Prečo asi? Všade, predám na diely.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.38 (?), 5.12.2019 10:13

Dobrý den. Schválně jsem si na bazošu zadal kultivátor hecht a ukázalo to jen 12 inzerátů na prodej. Z toho 4 úplně nové. To je opravdu přeplněnost? Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika