Kultivátor



host - 187.216 (?)
31.3.2018 16:10

Vlastním 6 let starší model kultivátoru grizzly s výkonem motoru 1300W. Rozbití hrud po podzimním rytí, Zapracování písku, hnoje, hnojiv do záhonu, na takovou práci je přímo předučen. 

Zdálo se mi, že v udržovaném záhonu zvládne i víc, začal jsem časem přidávat do prostoru mezi řidítka a tělo motoru 2 chodníkové dlaždce. Váha tím narostla na cca 30 kilo, kultivátor se do záhonu nemá problém zahrabat celými noži, jen práce s touto sestavou už bývá v rukách trochu cítit a rozhodně vyžaduje chlapa. Bez problému s tím ošetřím a připravím záhon, který jsem na podzim nestihl poryt. Nevím co je vypínání tepelné pojistky

Jediné co strojek při práci vyžaduje, je občasná očista nožů od zbytků kořínků všeho druhu. Pokud toto opomenu, připomene mi to tím, že začne pracovat ve vyšších otáčkách, více na povrchu a skáče.   j.c.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 187.216 (?), 31.3.2018 16:10

Vlastním 6 let starší model kultivátoru grizzly s výkonem motoru 1300W. Rozbití hrud po podzimním rytí, Zapracování písku, hnoje, hnojiv do záhonu, na takovou práci je přímo předučen. 

Zdálo se mi, že v udržovaném záhonu zvládne i víc, začal jsem časem přidávat do prostoru mezi řidítka a tělo motoru 2 chodníkové dlaždce. Váha tím narostla na cca 30 kilo, kultivátor se do záhonu nemá problém zahrabat celými noži, jen práce s touto sestavou už bývá v rukách trochu cítit a rozhodně vyžaduje chlapa. Bez problému s tím ošetřím a připravím záhon, který jsem na podzim nestihl poryt. Nevím co je vypínání tepelné pojistky

Jediné co strojek při práci vyžaduje, je občasná očista nožů od zbytků kořínků všeho druhu. Pokud toto opomenu, připomene mi to tím, že začne pracovat ve vyšších otáčkách, více na povrchu a skáče.   j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 36.152 (?), 1.4.2018 20:32

KF-200 vypadá dobře, ani moc nestojí, váhově je spíš těžší, což je ale mrtě důležitý pro zahrabání stroje do země. Už jen to, že to není žádná bezejmenná Čína, to ve mě vzbudilo důvěru. vypadá bytelně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů20:43
Nářadí pro průklest vysokých stromů19:01
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika