Krovinorezy Castor



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 36.28 (?) 
19.5.2009 22:58

No takze napisem Vam aj ja nieco o Castor... Castor a Stiga je to iste akurat v inej farbe :). S Castorama mam skusenosti 10 rokov a hmm co o nich take najdolezitejsie povedat... mam aj stihl aj castor ale nevyhoda u castor co nechapem preco maju len jeden kruzok???stihl ma dva ale aj husqw. ma len jeden... Ale k veci: Stihl VS Castor

Stihl plynove lanka odchadzaju jedna radost jedno stoji cca 900 CZ

filtre kazdodenna udrzba inak to nebude tahat

mala nadrz

zle popruhy a zle sa s nou kosi...

Castor: ani jedno plynove lanko neodislo, velka nadrz, netreba cistit filter skoro vobec, lepsie vlastnosti s kosenim...

Vsetko co som pisal su profi krovinorezy castor 55DP VS Stihl FS 470

Vykon je myslim ten isty a cena 15.000 VS 29000 takze volim jednoznacne 2ks castorov nez 1 ks predrazenej stihlky :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
HH - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (154) - 112.250 (?), 19.5.2009 23:31

bohužel ať hledám jak hledám FS 470 neexistuje, lanka měním jak na běžícím pásu (u profi strojů v profi nasazení tak asi jednou za 6 let a jen u některých), to čištění filtrů denně je nesmysl, nádrž má 0,68L a stačí na víc jak hodinu práce s kovovým nástrojem, popruhy jsou u FS 450 (2,1kw) komfortní, polstrované se zapínáním přes bedra (jediná nevýhoda je že je v nich teplo), suchá hmotnost je o 1kg menší, vibrace Stihl 2m/scastor 2,5  , cena je 24100 a ne 29000. to jestli je stihl předražený nevím (ale zeptám se: je proti škodovce předražené BMW?)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 36.28 (?), 9.7.2009 5:35

Neviem kolko mas tych stihl FS 450 ale tie plynove lanka co menis raz za 6 rokov asi kosis raz za rok :) a hovorim o kazdodennej praci s krovinorezom alebo skor ti poviem 200 motohodin mesacne tak 4 mesiace cize 800 motohodin... Cistenie filtru je nesmysel???no ked denne kosis 2 h tak ano :) ja hovorim o dennej praci 8 motohodin.Ze teplo je v tom pase?Kosil som s nou tyzden a tyzden som mal problemy s chrbticou..S castor kosim roky a nemal som taky problem ako so stihl co som kosil tyzden... Stihl je zle vyvazena o motore zase nemozem povedat nic zleTu cenu 29.000 som myslel v SK ja mam nadrz 1.5l a vydrzi mi aj 1,45 h :)  jasne niekedy iba 1,10 zalezi dost od travy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (116) - 135.192 (?), 9.7.2009 7:11

  Toto je pravda na planéte Stiga, ale u nás na zemi je to trošku ináč.A to trošku fest.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.42 (?), 3.6.2021 21:34

Dobrý den,

můžete mi poradit, kde lze koupit díly na křovinořez castor 41 power?Jedná se mi konkrétně o nádrž a plech pod nádrž.Děkuji Žádník

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 228.77 (?), 21.5.2016 6:20

Čtu že děláš v lese i s křovinořezem. A nekoupíš si Stihla kvůli vysoké ceně. Já ho nekoupím z důbodu vysoké váhy, zhruba o dvě kila vyšší než Huska. A pokud budeš mít lehký křovinořez, budeš vyžínat tak rychle že než se vosy proberou tak už budeš o deset metrů dál.smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.2 (?), 11.7.2011 19:00

Použivam Castora 55D, je to nejsilnějši zatim Castor a je to super vyrobek ,po puvodnich problemech zpusobenych spiše mnou a partou s kterou dělam, tak jsem s timto vyrobkem tež spokojen.Pro pracovnky jež nepracuji pouze s křovinakem ale i motorovou pilou tak ze sve zkušenosti mohu radit, pořidte si k tomuto křovinaku i motorovku 510,oba stroje maji shodne motory a udržba obou je tedy jednodušši a levnějši z pohledu firmy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 156.231 (?), 7.8.2011 9:02
Dobrý den, nyní jsem přes inzerát koupil castor power 26D, avšak bez strunové hlavy. Můžete mi prosím poradit jaký typ a kde nelépe ji pořídit? Děkuji, Jaromír.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 22.3.2016 10:50

Doporučuju se podívat na eshop Drupolu, kde mají hlavy Tecomec Easy Load. Strunu tam dostanete i bez rozdělání hlavy a velkou výhodou je robustnost. Tu samou mám už tři roky v zelený barvě (vyráběnou pro Active) a nemám jediný výtky. Ty hlavy jsou opravdu kvalita.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 244.35 (?), 20.5.2016 16:33

Dobrý den, nedokažu po zimním spánku křovinořez Castor 41D nastarovat, všechno vyčistěno, ale přesto nenaskočí motor.

Mohli by jste mi poradit na co se ještě podívat?Sice mě napadá ještě vinutí, ale jaká je pravděpodobnost? Děkuji za odpověď a radu.Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika